ECOBOND, POLYCRYL та ALTUGLAS Black&White для ТРЦ у Червонограді

25.11.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 15 хв
Прочитали: 1852
ECOBOND, POLYCRYL та ALTUGLAS Black&White для ТРЦ у Червонограді

Постійний партнер AVERS зі Львова, РВК «Рекламна Хвиля», вкотре поділився цікавим проектом, де одночасно використовувалися наші найпопулярніші продукти: алюмінієвий композит ECOBOND, акрил POLYCRYL та ALTUGLAS Black&White. Саме із них виготовлена незвичайна вивіска для ТРЦ «Кристинопіль» Подробиці — у нашому новому кейсі.

Про проект 

Торгово-розважальний центр «Кристинопіль» (Червоноград) — триповерхова будівля площею понад 4 тис м2. Тут розташовані супермаркет, бутики, мережеві магазини товарів для краси та здоров’я, побутової техніки, офісний центр, кав’ярні та ресторани.

Особливості

Замовник поставив перед РВК «Рекламна Хвиля» нестандартне завдання: розмістити об’ємні літери «в повітрі». Вони мали виглядати так, ніби розташовані на фасаді, але насправді кріпитися не до нього. Водночас кріпильну конструкцію не повинно було бути видно.

Для такої конструкції РВК «Рекламна Хвиля» виготовила штучний винос фасаду, обшитий АКП ECOBOND, і до нього вже кріпила букви. Зовні виглядає так, що букви розташовані на фасаді, хоча це не так.

Напис «Кристинопіль» із внутрішнім підсвічуванням виготовлений із акрилу POLYCRYL та ALTUGLAS Black&White, а також ПВХ.

АКП ECOBOND

АКП ECOBOND — сучасний високотехнологічний матеріал, що складається із двох шарів алюмінію та полімерної серцевини найвищого ґатунку. Його досить легко обробляти — різати, фрезерувати, фальцювати. Панелі різних відтінків та фактур завжди наявні на складі. Матеріал добре витримує різноманітні погодні умови та успішно використовується для оздоблення фасадів, виготовлення зовнішніх рекламних конструкцій.

Акрил POLYCRYL

Акрил POLYCRYL — забезпечує найкраще співвідношення ціни та якості. В асортименті листи у різних кольорах та товщинах. Матеріал добре піддається механічній та лазерній обробці, термоформуванню.

Altuglas Black&White

Акрил ALTUGLAS BLACK&WHITE відрізняється цікавою властивістю: матеріал змінює колір із чорного на білий при підсвічуванні. Це прекрасний вибір для нестандартних вивісок, написів та букв.

Результат

Реалізація нестандартної ідеї виявилася цілком вдалою. Використання ECOBOND як своєрідної підкладки для рекламного напису дало змогу імітувати обшивку фасаду та передати вигляд вивіски, прикріпленої до фасаду. Вивіска виглядає дуже ярко, а співпраця замовника з РВК «Рекламна Хвиля» триває.

Коментар

Директор РВК «Рекламна Хвиля» Шуст Андрій:

«В панелях ECOBOND дуже хороший алюміній і наповнення непогане, порівняно з іншими матеріалами значно краще ріжеться. Те ж саме можна сказати і про POLYCRYL — його легко порізати будь-якими станками. З ALTUGLAS BLACK&WHITE працювати дещо складніше — потрібні спеціальні навички — але матеріал виглядає дуже оригінально, тому його люблять наші замовники!»

Про компанію «Рекламна Хвиля»

Рекламно-виробнича компанія «Рекламна Хвиля» пропонує свої послуги українським замовникам вже більше 10 років. Спеціалізація підприємства — дизайн, зовнішня реклама, друк, брендування сувенірів та одягу. Ретельний вибір постачальників, штат професіоналів та великий досвід із реалізації різноманітних проектів дозволяє пропонувати споживачам послуги найвищої якості.

http://reklamna-hvylia.com.ua/

https://www.facebook.com/reklamna.hvylia/

https://www.instagram.com/reklamnahvilia/

Про компанію AVERS

Компанія AVERS пропонує дизайнерам та рекламістам великий асортимент різноманітних матеріалів від світових лідерів — АКП ECOBOND, акрил ALTUGLAS та POLYCRYL, самоклейні плівки ORACAL. У нас ви завжди можете ознайомитися із взірцями, отримати професійні консультації та найкращі цінові пропозиції.

Товари зі статті
Чорно-білий 126.28000, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 342,12 ₴/м2
Сума: 14 501,24 ₴
Білий 100.47010, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 734,92 ₴/м2
Сума: 10 741,76 ₴
Прозорий, 4 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 460,38 ₴/м2
Сума: 9 131,03 ₴
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
812,00 ₴/м2
Сума: 5 887,00 ₴