Оригінальні вивіски

15.01.2021
Корисна інформація Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Прочитали: 2293
Оригінальні вивіски

Акрил – доволі популярний матеріал серед рекламістів та декораторів. Він напрочуд гарно виглядає сам по собі. А у поєднанні з яскравими LED-вогниками дозволяє отримати неймовірні вивіски та прикраси. Компанія Manific Decor зі Львову пропонує замовникам оригінальні підсвічені вироби за індивідуальними замовленнями.

Про продукцію

Підсвічені персоналізовані вивіски давно користуються попитом. Імена, логотипи чи написи замовляють як приватні особи, так і підприємства. Вони використовуються як віконні вивіски для привернення уваги, для оформлення фотозон, виставкових стендів та різноманітних заходів.

Вибір матеріалу

Раніше подібні вивіски вироблялися із неонових трубок, але сучасна альтернатива — гнучкі LED –стрічки – мають безліч переваг. Вони споживають менше енергії, є не такими биткими, більш захищеними від зовнішніх впливів. Однак для того, щоб напис або зображення гарно виглядали, потрібна прозора основа. І акрил із чудовою привабливою поверхнею та ефективним світлопропусканням підходить для такої мети якнайкраще.

Для створення вивіски листи акрилу прорізаються наскрізь, й гнучка трубка заводиться безпосередньо всередину. Покупці мають можливість замовити виріб будь-якої форми та розміру й обрати колір світлодіодного підсвічування.

Листи акрилу Altuglas

Литий прозорий акрил Altuglas CN clear – сучасний різновид пластику, який за оптичними характеристиками є дуже близьким до скла. Водночас він значно менше важить, не боїться атмосферних впливів, є ударостійким, міцним та довговічним. Матеріал дуже добре піддається обробці та формуванню, тому дає можливість виготовляти найрізноманітніші рекламні та дизайнерські вироби найскладніших форм.

Коментар

Юрій Русиняк, компанія Manific Decor:

«Серед прозорих пластиків акрил – найкращий вибір для світлодіодних вивісок. Він має привабливу глянцеву поверхню й добре пропускає світло. Готові вивіски навіть великих розмірів зручно встановлювати, оскільки вони мало важать».

Компанія Manific Decor

Компанія Manific Decor тривалий час займається виготовленням різноманітних рекламних, дизайнерських та сувенірних виробів. Накопичений досвід, обізнаність в галузі матеріалів та технологій, власне виробництво з усім необхідним обладнанням дозволяє запропонувати доступні ціни та індивідуальний підхід до кожного замовлення.

https://manificbutik.com.ua/

Компанія AVERS

Компанія AVERS пропонує користувачам прекрасний асортимент рішень для реклами та дизайну. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб отримати професійну консультацію та підібрати оптимальний варіант для конкретного проекту.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590