Особливості роботи зі світлонакопичувальними плівками

03.05.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2397
Особливості роботи зі світлонакопичувальними плівками

Світлонакопичувальна плівка останнім часом часто використовується як у виробництві, так і в рекламі. Вона привертає увагу, відрізняється оригінальністю і універсальністю у використанні. Професіонали також називають світлонакопичувальні плівку люмінесцентною.

Докладніше про світлонакопичуючу плівку

Ця світлонакопичуюча плівка може бути як одношаровою, так і багатошаровою. Часто вона виготовляється з самоклеючимся шаром і може бути в результаті як матовою, так і глянцевою. Відмітною рисою люмінесцентних плівок від звичайних є те, що після того, як вони побудуть під сонцем або під штучним джерелом світла вони починають світитися в темряві протягом 5-6 годин. На сонці ця плівка має нормальний білий колір, але в темряві відразу ж набуває яскравості з зелено-жовтим відтінком, що світиться. Матеріал світиться найяскравіше відразу після потрапляння в темряву. Потім з кожною годиною яскравість світіння зменшується. Важливо відзначити, що "заряджати" плівку можна на постійній основі. Характеристики, задекларовані виробником, не погіршуються від частоти його використання. Всі властивості люмінесцентних плівок зберігаються після тривалого періоду використання.

Плівка не містить радіоактивних або токсичних речовин. Таким чином, це не шкодить навколишньому середовищу і повністю відповідає всім нормам і ГОСТу. Важливо відзначити, що матеріал стійкий до багатьох шкідливих речовин. Треба сказати, що вона не псується через потрапляння на поверхню олії, мастила, різних кислот і т. д.

Як тільки вичерпався весь заряд, світлонакопичуюча плівка стає білою знову і чекає на наступний заряд. Флуоресцентні плівки ідеально підходять для різання на плотері, а також часто фахівці використовують її для цифрового, трафаретного друку з використанням спеціальних фарб. Цей виробничий процес не впливає на оригінальні властивості плівки.

Де використовується світлонакопичуючі плівки

В основному цей матеріал, що світиться, використовується в державних установах і на вулицях, щоб відзначити різні об'єкти, які мають важливе значення для спостерігання в темряві. Також плівка може бути використана при створенні зовнішньої реклами.

Об'єкти, що повинні бути позначені плівкою:

  • Запасні та аварійні виходи;
  • Розташування вогнегасника;
  • Знаки, що вказують на небезпечні ділянки;
  • Схеми евакуації;
  • Дорожні знаки.

Нерідко у виробництві використовується світлонакопичуюча плівка для виробництва фотолюмінесцентних евакуаційних систем. Матеріал використовується в побутових аплікаціях для декорування предметів. У різних типах друку за рахунок глянцевих або матових шовковистих поверхонь активно застосовують світлокопаючий матеріал. Особливо це добре в шовкографії і цифровому друці. З цього можна зробити висновок, що плівка, яка світиться в темряві, багатофункціональна.

При роботі з флуоресцентною плівкою важливо пам'ятати, що вона повинна бути ретельно очищена від бруду і пилу. Тільки в цьому випадку буде отримано очікуваний результат.

Переваги:

  • Матеріал дуже еластичний і не тріскається при згинанні;
  • За допомогою плівки ви можете реалізувати унікальні дизайнерські рішення в оформленні інтер'єру;
  • Плівка має водостійке покриття;
  • У перші хвилини або години після відключення світла, плівка може яскраво освітлювати вулицю або кімнату.

Де купити світлонакопичуючу плівку

Сучасні виробники пропонують кілька варіантів плівки, яка світиться, в залежності від її розміру, товщини, ширини, зворотної сторони поверхні, дизайну, експлуатаційних характеристик і рекомендацій для використання. Знайти прибуткові пропозиції щодо придбання матеріалу можна в компанії «AVERS». Тут продаються тільки якісні матеріали, що відповідають всім стандартам. Матеріал підходить для створення яскравих ознак безпеки, картин, друку на тканині, папері та інших матеріалах, дизайн приміщення або навіть вулиці. Спеціалісти компанії нададуть Вам детальну інформацію про продукцію.

Товари зі статті
Світло-зелений Oralux 9300, фотолюмінісцентна самоклеюча плівка
рулон
-
+