Преміальний блиск

06.05.2019
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 160
Преміальний блиск

Преміальний зовнішній вигляд, «дорога» реклама - практично стандарт в beauty-індустрії. Від привабливих виробів залежить загальне сприйняття бренду, асоціації, які він викликає. Чим яскравіше фарби, чим гарніше блиск - тим краще. Особливо, коли йдеться про масові заходи, де потрібно виділитися на тлі конкурентів і залучити максимальний потік відвідувачів. Компанії Adequate Production вдалося створити таке рішення для Mary Kay.

Про проект

Mary Kay - один зі світових лідерів в галузі косметики, парфумерії та товарів особистої гігієни. Компанія успішно співпрацює з творчим проектом Ukrainian Fashion Week. Так, під час останнього заходу спеціально підготовлена ​​команда візажистів на бекстейджі допомагала створювати образи моделям, які беруть участь в показах дизайнерських колекцій. Також тут була можливість протестувати аромати і засоби по догляду за шкірою, зробити експрес-макіяж.

Принадою експозиції стала чудова фотозона, що дозволила гостям отримати креативне фото на пам'ять. Ідею проекту розробила і реалізувала Expertiza Event Agency, а декорації створила компанія Adequate Production.

Згідно із дизайном і технічним завданням, потрібно було відтворити величезний калейдоскоп. Основою для такої незвичайної конструкції став універсальний, міцний і зручний в обробці алюмінієвий композит. Чудовий яскравий блиск надала голографічна плівка. Доповнила рішення сучасне світлодіодне підсвічування.

Алюмінієвий композит Ecobond

Надійний матеріал, що складається з двох шарів алюмінію і полімеру. Чудово піддається різним видам обробки, тому дозволяє створювати складні рекламні конструкції. Серед його переваг - стійкість до негативних впливів, привабливий зовнішній вигляд, тривала експлуатація.

Голографічна плівка Profiprint 20 20 HGM

Плівка з чудовою глянцевою поверхнею, що переливається різними відтінками, найкраще підходить для створення яскравих і помітних рекламних проектів з «wow»-ефектом.

Результат

Кінцевий результат перевершив всі очікування замовника. Конструкція виглядала неймовірно стильно і залучала людей робити креативні фотографії на її тлі.

Коментар

Adequate Production, Олександр:

«Вибір на користь АКП Ecobond для нас очевидний. Ми давно з ним працюємо, добре розуміємо, як його правильно фрезерувати і клеїти. Оформлення конструкції звелося до двох варіантів: дзеркальна або голографічна плівка. Однак на дзеркальній плівці видно дрібні подряпини, особливо, при направленому освітленні. Тому остаточний вибір ми зробили на користь голографічного матеріалу. І не дарма: конструкція виглядала дуже виграшно».

Про компанію Adequate Production

Компанія Adequate Production займається розробкою, виробництвом і встановленням декорацій на концертах, корпоративних заходах, презентаціях і виставках. Компанія успішно працює на ринку України 8 років і надає повний комплекс послуг, включаючи розробку макетів, складання бюджетів, виробництво і установку готових конструкцій будь-якої складності.

Про компанію АВЕРС

АВЕРС представляє на українському ринку різноманітний асортимент першокласних продуктів для реклами, будівництва та дизайну інтер'єрів.

Потрібна консультація по вибору оптимального матеріалу? Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754