Преміальний блиск

06.05.2019
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2047
Преміальний блиск

Преміальний зовнішній вигляд, «дорога» реклама - практично стандарт в beauty-індустрії. Від привабливих виробів залежить загальне сприйняття бренду, асоціації, які він викликає. Чим яскравіше фарби, чим гарніше блиск - тим краще. Особливо, коли йдеться про масові заходи, де потрібно виділитися на тлі конкурентів і залучити максимальний потік відвідувачів. Компанії Adequate Production вдалося створити таке рішення для Mary Kay.

Про проект

Mary Kay - один зі світових лідерів в галузі косметики, парфумерії та товарів особистої гігієни. Компанія успішно співпрацює з творчим проектом Ukrainian Fashion Week. Так, під час останнього заходу спеціально підготовлена ​​команда візажистів на бекстейджі допомагала створювати образи моделям, які беруть участь в показах дизайнерських колекцій. Також тут була можливість протестувати аромати і засоби по догляду за шкірою, зробити експрес-макіяж.

Принадою експозиції стала чудова фотозона, що дозволила гостям отримати креативне фото на пам'ять. Ідею проекту розробила і реалізувала Expertiza Event Agency, а декорації створила компанія Adequate Production.

Згідно із дизайном і технічним завданням, потрібно було відтворити величезний калейдоскоп. Основою для такої незвичайної конструкції став універсальний, міцний і зручний в обробці алюмінієвий композит. Чудовий яскравий блиск надала голографічна плівка. Доповнила рішення сучасне світлодіодне підсвічування.

Алюмінієвий композит Ecobond

Надійний матеріал, що складається з двох шарів алюмінію і полімеру. Чудово піддається різним видам обробки, тому дозволяє створювати складні рекламні конструкції. Серед його переваг - стійкість до негативних впливів, привабливий зовнішній вигляд, тривала експлуатація.

Голографічна плівка Profiprint 20 20 HGM

Плівка з чудовою глянцевою поверхнею, що переливається різними відтінками, найкраще підходить для створення яскравих і помітних рекламних проектів з «wow»-ефектом.

Результат

Кінцевий результат перевершив всі очікування замовника. Конструкція виглядала неймовірно стильно і залучала людей робити креативні фотографії на її тлі.

Коментар

Adequate Production, Олександр:

«Вибір на користь АКП Ecobond для нас очевидний. Ми давно з ним працюємо, добре розуміємо, як його правильно фрезерувати і клеїти. Оформлення конструкції звелося до двох варіантів: дзеркальна або голографічна плівка. Однак на дзеркальній плівці видно дрібні подряпини, особливо, при направленому освітленні. Тому остаточний вибір ми зробили на користь голографічного матеріалу. І не дарма: конструкція виглядала дуже виграшно».

Про компанію Adequate Production

Компанія Adequate Production займається розробкою, виробництвом і встановленням декорацій на концертах, корпоративних заходах, презентаціях і виставках. Компанія успішно працює на ринку України 8 років і надає повний комплекс послуг, включаючи розробку макетів, складання бюджетів, виробництво і установку готових конструкцій будь-якої складності.

Про компанію АВЕРС

АВЕРС представляє на українському ринку різноманітний асортимент першокласних продуктів для реклами, будівництва та дизайну інтер'єрів.

Потрібна консультація по вибору оптимального матеріалу? Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754

Товари зі статті
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Зелений RAL6018 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴