Парковий концепт

20.09.2019
Кейси
Прочитали: 1924
Парковий концепт

Витончений дизайн модульної паркової лави Pixel, створений чеськими конструкторами, багатогранний. Недаремно його виділило журі Red Dot Award.

Pixel призначена для різних громадських місць і складається з квадратних модулів, які можна поєднати в групи. Модулі підтримуються центральною ніжкою і можуть бути оснащені додатковими елементами, щоб мінімізувати кількість непотрібних опор. При цьому вони функціонують не тільки як складові частини великих конструкцій, але також повністю незалежно: як місця для однієї людини.

Матеріалом для виготовлення модулів служить оцинкована сталь із порошковим покриттям. Сидіння з дерев'яних ламелей встановлюються з використанням унікальної системи кріплення. Орієнтація ламелей може варіюватися: грайлива мозаїка дозволяє формувати симетричні і абстрактні візерунки.

Крім того, контраст натуральної деревини і кольорових поверхонь відкриває можливості для дизайнерських експериментів. Можна створювати прості, монохромні форми або шукати оригінальне кольорове рішення.

Система може бути укомплектована безліччю оригінальних аксесуарів, включаючи спинки, столи, вазони тощо.

Дивовижні моделі вдихнуть нове життя в суспільний простір.