ECOBOND: універсальний матеріал для виставкового будівництва

24.09.2019
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 1993
ECOBOND: універсальний матеріал для виставкового будівництва

Ефективна участь у виставці, що сприяє збільшенню числа клієнтів і продажів, багато в чому залежить від оформлення виставкового стенду. Саме різноманітні виставкові конструкції створюють перше враження про бренд або послугу, дозволяють споживачам легко і без проблем переглядати продукти. Тому важливо ретельно підійти як до розробки дизайну, так і вибору матеріалів для його реалізації.

Дизайн виставкових стендів: вимоги

Рекламний стенд на виставці — це своєрідне «обличчя» компанії. Щоб сприяти ефективній роботі на виставці, залученню клієнтів і збільшенню продажів, креативні виставкові стенди повинні мати ряд особливостей:

  • візуальна естетика;
  • яскравий ексклюзивний дизайн;
  • доступна вартість;
  • невелика вага;
  • мобільність, портативність і легкий монтаж;
  • тривалий термін служби;
  • можливість використовувати в декількох місцях

Тим самим вимогам повинні відповідати і матеріали, з яких стенд складається.

Робота з композитними матеріалами — ідеальне рішення

Алюмінієві композитні панелі торгової марки ECOBOND є ідеальним матеріалом для майже будь-якого декоративного або облицювального застосування. Приклади використання композитних матеріалів є досить різноманітними, зокрема: виготовлення виставкових стендів, а також вивісок, торгових точок, вітрин, внутрішнього облицювання.

Це міцний, універсальний, простий у використанні і надзвичайно довговічний матеріал. Такі властивості досягаються, завдяки з'єднанню поліетиленової серцевини з двома тонкими алюмінієвими листами. Комбінація високоякісних компонентів і надсучасного виробничого обладнання дозволяє створювати продукт, який важить втричі менше, ніж більш традиційні матеріали, використовувані в виставковому будівництві.

Жорсткий, легкий і ідеально плоский алюмінієвий композит не схильний до корозії. Завдяки високоякісному захисному покриттю, він ідеально підходить для друку, а широкий асортимент панелей із різними видами поверхні (кольорові, з високим ступенем глянцю, дзеркальні, з імітацією різноманітних природніх матеріалів тощо) відкриває величезні можливості для виставкового дизайну.

Водночас матеріал відмінно піддається формуванню і різним видам обробки, що істотно спрощує виготовлення цікавих конструкцій складної форми.

Отже, добре спроектовані і гарно оформлені виставкові стенди на різноманітних заходах — важливий маркетинговий інструмент для посилення впізнаваності бренду, нарощування клієнтської бази та збільшення прибутку. А оздоблення композитом і використання цього матеріалу для виготовлення виставкових конструкцій дає можливість отримати візуально привабливий стенд із тривалим терміном експлуатації і можливістю багаторазового використання. Крім того, універсальність композиту дозволяє створювати з нього вивіски і рекламні конструкції, зберігаючи єдиний корпоративний стиль.

Компанія АВЕРС пропонує широкий асортимент алюмінієвих композитних панелей та інших матеріалів для виготовлення стендів, реклами і дизайну. Ви завжди можете підібрати ефективне рішення, звернувшись в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 254,00 ₴/м2
Сума: 9 561,75 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 254,00 ₴/м2
Сума: 9 561,75 ₴
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴
Жовтий RAL1003 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴
Зелений RAL6018 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴
Коричневий RAL8017 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴
Зелений насичений RAL6029 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴
Синій RAL5010 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴
Слонова кістка RAL1015 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴