Переваги послуг із обробки композиту від AVERS

13.01.2021
Корисна інформація Обробка матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2354
Переваги послуг із обробки композиту від AVERS

Алюмінієвий композит використовують не тільки для обшивки фасадів будівель і виготовлення зовнішньої реклами, але і в більш специфічних проектах, включаючи автомобілебудування, виробництво меблів, виготовлення торгового і промислового устаткування. Композит обирають, коли висуваються особливі вимоги до стійкості і гнучкості будівельних елементів, довговічності оздоблення або зниження ваги конструкції. Для того, щоб задовольнити всі вимоги, недостатньо просто обрати кращий матеріал. Не менш важливо для якості кінцевого виробу вміти правильно і точно цей матеріал обробити. AVERS пропонує оптимально підібраний набір промислового обладнання для роботи з АКП, універсальність якого вражає завдяки високій якості та продуктивності.

Послуги прямолінійного різання композиту

В арсеналі AVERS представлено кілька автоматизованих пристроїв для високоточного різання:

  • вертикальний верстат Striebig Standard II із розміром робочого поля 2200x5300 мм;
  • вертикальний верстат HOLZHER 1225 із розміром робочого поля 2100x5200 мм;
  • горизонтальний верстат NP-330 із розміром робочого поля 3300x3300 мм

Striebig Standard II вже більше 40 років — світовий еталон у галузі вертикальних панельних пил. Його оснащення є універсальним. Вбудований упор для горизонтальних повторюваних пропилів полегшує виконання серійних виробів. Надпотужна моторна каретка і цифрова вимірювальна система за обома осями забезпечують оптимальну точність різання — до 1/100 мм. Цільна сталева конструкція гарантує прекрасну стійкість, міцність і довговічність.

Бездоганний ергономічний дизайн і абсолютна точність — переконливі

переваги вертикальної розкрійної пили HOLZHER 1225. Для роботи з машиною і виготовлення точно розрізаних деталей потрібна всього одна людина. Найвища автоматизація дає можливість обробляти великі обсяги за мінімальний час. Після розміщення панелі необхідно тільки натиснути кнопку, щоб запустити машинний процес.

Обидва пристрої чудово справляються з обробкою АКП, товщиною 2-4 мм. Дискові фрези дають можливість створювати V-подібні пази і згинати панелі під 90° і 45°. Обробляючи панелі на такому обладнанні можна не боятися, що будуть не витримані прямі кути або сторони виявляться не перпендикулярними і виникнуть проблеми при складанні конструкцій.

NP-330 також відрізняє високий рівень автоматизації. Вбудоване ПО дає можливість оптимізувати план розкрою. Автоматичний затиск і вирівнювання сторін забезпечують точне, ефективне і високошвидкісне різання. Пристрій здатний обробляти матеріали, товщиною до 9 см із точністю до 0,5 мм.

Послуга фрезерування композиту, послуга гравіювання композиту, а також контурне різання

Серце фрезерувального підрозділу – верстат Mecanumeric MecaPro 3020 для фрезерування, гравіювання і контурного різання, повністю керований комп'ютером. Із його допомогою можна створювати найрізноманітніші рекламні вироби та предмети декору.

Максимальний розмір заготовок — 2100х6000 мм, товщина — 1-25 мм. Точність роботи досягає +/- 0,05 мм.

Висота ходу шпинделя досягає 250 мм, що дає можливість фрезерувати лицьову поверхню товстих виробів, включаючи рекламні щити і дверні полотна, а також пропонувати послуги з гравірування композиту і створювати об'ємний текст або візерунок у товстих листах АКП.

Висока швидкість обертання і першокласне заточування фрез — гарантія чудової якості паза відразу після обробки. Автоматизована оптимізація розкрою дозволяє зменшити кількість відходів і знизити собівартість роботи.

Таким чином, компанія AVERS здійснює повний набір першокласних послуг із обробки композиту. За більш детальною інформацією та замовленням звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефоном.