Підлогове зонування

19.10.2020
Застосування матеріалів Кейси Самоклеючі плівки
Прочитали: 1985
Підлогове зонування

Соціальне дистанціювання стає новим способом життя в громадських місцях і офісах. У різноманітних установах, включаючи ресторани, магазини, аптеки, поштові відділення, вокзали і аеропорти керівництву необхідно вживати заходи, щоб зменшити соціальну взаємодію між людьми. Це допомагає співробітникам і клієнтам відчувати себе у більшій безпеці і впевненіше в тому, що вони допомагають знизити поширення коронавірусу (COVID-19) серед широкої спільноти. Чудовий спосіб зонувати практично будь-який простір - яскрава підлогова графіка.

Креативно і корисно

У комерційних умовах клієнтам, а іноді і персоналу, може бути складно оцінити відстань, якої слід дотримуватися, щоб виконувати рекомендації органів охорони здоров'я. Підлогові наклейки ідеально підходять для наочної демонстрації.

Для виготовлення наклейок використовується щільна ПВХ-плівка або плівка з сірим клеєм, що блокує фон, на який клеїться плівка. Наприклад, Orajet 3641. На ній друкуються зображення, а потім застосовується стійка до стирання підлогова ламінація. Наприклад, прекрасним варіантом стане ламінація ORAGUARD 255 AS, зі спеціальним шорстким покриттям, що перешкоджає ковзанню.

Повнокольоровий друк і плотерне різання пропонують великий простір для дизайнерів, тому підлогові наліпки можуть бути найрізноманітніших розмірів і форм, поєднувати креативні гасла, рекламні зображення та інструкції або цілеспрямовані поради з охорони здоров'я і безпеки, вказувати напрямок, розмежовувати приміщення.

Всередині і зовні приміщень

Підлогова графіка може використовуватися як в приміщенні, так і на вулиці. Це є особливо актуальним для невеликих підприємств, виробничих приміщень з обмеженим простором, які змушені просити людей стояти в черзі на вулиці перед входом. У цьому випадку є необхідність спрямовувати клієнтів ще до того, як вони досягнуть дверей.

По-справжньому якісні матеріали розроблені таким чином, щоб бути міцними і зносостійкими, незалежно від чинників навколишнього середовища.

Переваги зонування

Є кілька причин, чому варто впроваджувати підлогове зонування в робочому приміщенні:

  • Воно змушує людей відчувати себе безпечніше. А якщо персонал і клієнти відчувають себе комфортно, вони отримають позитивний досвід роботи з брендом і повернуться до нього майбутньому. Для клієнтів використання підлогової графіки також дає певну довіру до бренду, оскільки компанія подбала про те, щоб забезпечити їх безпеку під час відвідування. Багато людей також уникають місць, які не заохочують соціальне дистанціювання.
  • Зниження занепокоєння і конфронтації. Наявність простих наклейок допомагає знизити паніку і гарантувати, що всі будуть діяти належним чином, підтримуючи порядок.
  • Дотримання правил соціального дистанціювання. Це приносить користь спільноті у цілому і потенційно може врятувати життя. Наявність наклейок по всьому приміщенню - легке нагадування про важливість дотримання інструкцій.

Вибір матеріалу

Для створення підлогової графіки використовується широкий спектр матеріалів. Ось кілька ключових моментів, які слід врахувати при виборі і застосуванні:

  • Переконайтеся, що використовуваний продукт підходить для місця встановлення - приміщення, вулиця, гладенькі або шорсткі поверхні, килимові покриття.
  • Переконайтеся, що плівка має відповідну поверхню і властивості, щоб мінімізувати ризик посковзнутися і отримати травму. Завжди слід використовувати спеціальні матеріали і правильний ламінат.
  • Обирайте точки встановлення, які створюватимуть найкраще візуальне враження і нададуть можливість людям прочитати повідомлення - наприклад, будуть видними з різних точок огляду і з великої відстані;
  • Завжди дотримуйтесь інструкцій із монтажу плівки. Як правило, поверхні повинні бути чистими, сухими і максимально гладкими (як всередині, так і зовні).

Таким чином, за допомогою підлогової графіки можна істотно посилити безпеку і водночас підвищити лояльність клієнтів. Компанія AVERS пропонує прекрасний асортимент самоклейних плівок для підлогової графіки і ламінування, а також інших застосувань. Телефонуйте у чат або за телефонами, щоб дізнатися подробиці.

Товари зі статті
Sale
Прозорий матовий Oraguard 255, ламінаційна плівка для підлогової графіки
рулон
-
+
Білий глянцевий Orajet 3641, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Білий матовий Orajet 3641, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+