Підставки з акрилу, стойки і стелажі для товарів

24.07.2019
Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Прочитали: 2791
Підставки з акрилу, стойки і стелажі для товарів

Незалежно від різновиду товарів — продукти харчування, предмети мистецтва, дорогі прикраси або просто рекламна друкована продукція — тип використовуваної підставки впливає на здатність привабити потенційних клієнтів. Малі та великі стенди можуть виготовлятися з різних матеріалів, зокрема пластиків, металу, скла і дерева. Загальним фаворитом у ритейлерів є вироби з акрилу. Вони прекрасно виглядають і підходять практично для будь-якого застосування. Розглянемо переваги використання підставок з акрилу та інших аналогічних конструкцій у місцях продажів.

1. Універсальність

Торгове обладнання з акрилу виглядає професійно і охайно. Оскільки оргскло легко формується, з нього можна виготовляти вироби різних форм: стойки, підставки, стелажі, цінники і багато іншого. Ці вітрини є стійкими до атмосферних впливів і тому є ідеальним варіантом для демонстрації товарів як усередині приміщення, так і зовні.

Вибір кольорів — ще одна чудова риса акрилових підставок під товар. Незважаючи на те, що прозорі вироби є найбільш популярними, для їх виготовлення можна вибрати різнокольорові листи акрилу, щоб посилити привабливість продукту або стойки.

2. Невелика вага

Акрилові підставки під товар — один із найлегших варіантів, коли мова йде про демонстрацію товарів на виставках. З ними легко працювати під час показу предметів у тимчасовому місці.

3.  Легке очищення

Очищення акрилових стойок — досить простий процес. Необхідно уникати регулярного полірування, оскільки це може знебарвити матеріал. Замість цього варто використовувати спеціалізований антистатичний універсальний очисник і паперові серветки або м'яку губку, щоб не подряпати пластик. Один чи два рази на місяць потрібне миття за допомогою спеціального миючого розчину.

4. Невелика вартість

Виготовлення акрилових підставок дешевше, ніж виготовлення дерев'яних, скляних або металевих виробів. Акриловий матеріал є дуже зносостійким і не схильний до гниття, корозії і розкладання. Пластикові підставки є значно менш крихкими, ніж скляні.

Отже, універсальна акрилова підставка пропонує прекрасну можливість для демонстрації різних товарів у будь-яких ситуаціях і в будь-якій кількості за доступними цінами. Компанія АВЕРС пропонує величезне розмаїття акрилових листів для виготовлення торгових стойок і стелажів. Менеджери з радістю допоможуть підібрати ідеальне рішення. Звертайтеся в чат або телефонуйте.