Пластиковий інтерʼєр магазину купальників та білизни SKIMS

13.07.2023
Креатив Акрил (оргскло) Листові пластики
Прочитали: 353
Пластиковий інтерʼєр магазину купальників та білизни SKIMS

Неймовірний пластиковий інтерʼєр магазину купальників та білизни SKIMS Кім Кардашьян – дизайнер Уилло Перрон створив водяний оазис посеред Лондона. 

Перший простір бренду у Великій Британії слідує тій же формулі, що і його дебютний магазин у Парижі – тут поверхні були покриті панелями з глянсового пластику з плавними термоформованими вигинами, що нагадують форми людського тіла.

Для тимчасової літньої колекції дизайнер відмовився від типової для бренду нюдової палітри кольорів на користь блідо-блакитного відтінку, що нагадує сильно хлорований басейн. Пластикові панелі настільки глянсові, що виглядають майже мокрими, і покривають все – від рам дзеркал та лавок до стінових панелей та монолітної касової стійки з тисненим логотипом SKIMS. Зробити накладні панелі з плавними дутими кутами можна з полістиролу, принаймні виготовлення об'ємного тисненого логотипа значно простіше зробити саме з полістиролу. 

У центрі магазину стоїть величезна копія трирівневого трампліна зі східчастою основою – все з відрізків того ж ніжно-блакитного пластику. А от простіші форми та горизонтальні поверхні можна відформувати з акрилу, білий екструдований ALTUGLAS чудово для цього підійде.

Металеву пальму у вітрині магазину можна зробити зі сталі (як в оригіналі) або із дзеркального полістиролу, працювати з ним набагато легше, він просто формується, чудово тримає форму і має значно меншу вагу.