Плівка для дослідницьких проектів

27.02.2020
Кейси Самоклеючі плівки
Прочитали: 2034
Плівка для дослідницьких проектів

Відомий архітектор і теоретик архітектури Рема Колхас (Нідерланди) зі своєю дослідницькою студією AMO спроектував оригінальну виставку в нью-йоркському музеї Соломона Гуггенхейма. Тема виставки — сільська місцевість вчора, сьогодні і завтра. 

Центральне місце виставки займає вітрина всередині спіральної галереї, спроектованої Френком Ллойдом Райтом. Кожен рівень присвячений окремій темі і покритий великими кольоровими зображеннями, надрукованими широкоформатним друком, які виглядають як безперервні шпалери. Тут простежується історія сільської місцевості від римської і китайської культур до нинішнього часу в різних регіонах світу.

Білі перила спіральної галереї декоровані написами, виконаними з металізованої самоклейної плівки.

Підсилюють залучення аудиторії яскраві підлогові наклейки в центральній частині виставки, кожна з яких відображає різні символи, пов'язані зі сприйняттям села в різних країнах. Прекрасний спосіб створити яскравий проект із залученням підлогової графіки — плівка Ritrama RI-JET 140 FLOOR TALKER у поєднанні з ламінуванням Ritrama RI-121/200 FLOOR TALKER. Таке комплексне рішення служить дуже довго навіть у місцях з активним трафіком, не боїться знебарвлення і перешкоджає ковзанню.