Oracal 751C на висоті 106 м

27.02.2020
Кейси Самоклеючі плівки
Прочитали: 1423
Oracal 751C на висоті 106 м

Нанесення рекламних зображень на висотні об'єкти пов'язане з певними складнощами. Насамперед важливо правильно підібрати матеріал, який легко наноситься і водночас розрахований на тривалу експлуатацію в непростих умовах. У плівки Oracal 751C немає конкурентів, якщо йдеться про такі роботи — вважають в компанії «Промальп Груп». Саме тому матеріал був обраний для брендування вітрогенераторів Приморської вітрової електростанції (Запорізька область).

Про проект

Приморська електростанція — одна з найбільших вітрових електростанцій в Україні, побудована холдингом «ДТЕК». Тут встановлено 52 турбіни, загальною потужністю 200 МВт. Після завершення будівництва восени минулого року виникла необхідність забрендувати вітрогенератори. Нанесення реклами виконувала київська компанія «Промальп Груп», що має величезний досвід у галузі висотних робіт.

Особливості

Одна з найбільших перепон, пов'язаних з роботою на висоті 106 м, — сильний і дуже мінливий вітер. Його напрямок і сила постійно змінюються. При цьому необхідно акуратно перенести вирізані плотером букви і акуратно поєднати всі деталі. Також важливою є сильна адгезія і висока експлуатаційна стійкість матеріалу протягом тривалого часу. Oracal 751C ідеально підійшла за усіма параметрами. А велике розмаїття кольорів дозволило вибрати відтінки, які ідеально підійшли для логотипу «ДТЕК» — жовтий і чорний глянець.

Oracal 751C

Oracal 751C — лита ПВХ-плівка, товщиною всього 0,06 мм. Вона призначена для реклами на різних транспортних засобах, включаючи літаки. Серед її переваг — велике колірне розмаїття (117 відтінків), високі показники адгезії до різних поверхонь, включаючи нерівні, вигнуті і гофровані поверхні, поверхні з заклепками і виїмками, широкий температурний діапазон експлуатації, пожежна безпека і тривала експлуатація (до 7 років для кольорових плівок).

Результат

Остаточний результат повністю відповідає очікуванням. Плівка чудово виглядає і не втрачає зовнішній вигляд, незважаючи на складні умови експлуатації. Надалі планується брендувати всі вітрогенератори, встановлені у Приморській електростанції.

Коментар

Дмитро, директор «Промальп Груп».

«Oracal 751C — це найбільш чіпка та міцна плівка, з якою ми працювали. Для нашого завдання був потрібний матеріал, який здатний витримати сильні вітри і дасть нам можливість під час встановлення стикувати вертикальну площину. Гарна плівка і 20-річний досвід дозволили нам реалізувати поставлену мету!»

«Промальп Груп»

Компанія «Промальп Груп» вже більше 20 років спеціалізується на верхолазних роботах по всій Україні. Кваліфіковані інженери і досвідчені альпіністи допоможуть створити, спланувати і реалізувати проекти будь-якої складності, включаючи підготовку необхідної документації, підйом вантажів на велику висоту, зовнішнє оздоблення будинків, встановлення зовнішньої реклами.

https://prom-alp.biz/

https://www.instagram.com/promalp_group/?hl=ru

https://www.youtube.com/channel/UCtNk_n7Twz6qdzeocFh1_Pw

AVERS

AVERS — український лідер у галузі матеріалів для дизайну, будівництва, внутрішньої і зовнішньої реклами. Компанія пропонує величезний асортимент рішень від надійних виробників, професійний консалтинг і послуги з обробки матеріалів на промисловому обладнанні. Щоб отримати компетентні рекомендації, звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Товари зі статті
Золотисто-жовтий глянцевий Oracal 751С 020, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
New
Світло-блакитний глянцевий Oracal 751С 053, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Чорний матовий Oracal 751С 070, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Альфа-синій глянцевий Oracal 751С 588, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+