Пральня мрії з матеріалами AVERS

16.11.2021
Креатив Матеріали для друку Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1742
Пральня мрії з матеріалами AVERS

Дизайнер Йінка Ілорі спільно з Lego створили «пральню мрії» у східному Лондоні. Інсталяція Launderette of Dreams більше нагадує дитячу ігрову зону, а не повсякденний суспільний простір. І в цьому велика заслуга яскравих матеріалів.

Стіни, вітрини та пральні машини оформлені у сміливих кольорах та геометричних візерунках, характерних для стилю Йінка Ілорі. Тут також використано понад 200 000 кубиків Lego: як конструкційний матеріал та як об'єкти для ігор.

Ще в «пральні» присутні інтерактивні «пральні машини» з калейдоскопічними світловими інсталяціями та виробами з Lego й торговий автомат, який роздає іграшки замість мила. На підлозі можна грати у «класики».

Дизайнер переосмислює традиційне місце, демонструючи, що воно може стати простором для ігор та спілкування дітей, тоді як дорослі зайняті пранням. Інсталяція є частиною рекламної кампанії Lego Group Rebuild the World, в основі якої діти — майстри творчого вирішення проблем.

Створити яскравий простір, в якому буде комфортно дорослим та весело дітям легко, озброївшись матеріалами AVERS:

- Плівки для настінної графіки Orajet 3954 покривають будь-яку рельєфну поверхню, зберігаючи яскравість і чіткість надрукованого зображення. Це чудовий спосіб декорувати стіни з будь-якою фактурою (цегляною кладкою, кахлем, бетоном).

- Для більш простих плоских поверхонь можна використовувати плівки для оформлювальних робіт Oracal 641. Важлива перевага таких плівок — велике розмаїття відтінків та придатність до плотерного різання.

- Також для плоских поверхонь добре підійдуть плівки для цифрового друку Orajet 3640.

- Плівки для підлогової графіки Orajet 3641 в комплексі зі спеціальною ламінацією Oraguard 255 дадуть можливість закріпити зображення на будь-якому підлоговому покритті. Поверхня з ембосуванням перешкоджає ковзанню, тому плівка є безпечною для громадських місць. Рішення відрізняється зносостійкістю навіть в умовах інтенсивної експлуатації, стійкістю до води та побутових хімікатів. Сірий клейовий шар блокує вже наявне зображення, що прискорює монтаж та усуває необхідність попереднього демонтажу.

- Якщо вам сподобалася ідея створити панно з деталей Lego, рекомендуємо двосторонню клейку стрічку НРХ 34100. Вона миттєво прилипає і легко видаляється з різних поверхонь.

Товари зі статті
Золотисто-жовтий глянцевий Oracal 641 020, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Sale
Прозорий матовий Oraguard 255, ламінаційна плівка для підлогової графіки
рулон
-
+
Білий глянцевий Orajet 3954, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Прозорий НРХ 34100 скотч армований двосторонній
шт
-
+
1 859,19 ₴
Сума: 1 859,19 ₴