Працюємо разом на майбутню перемогу!

30.05.2022
Кейси
Час читання 4 хв
Прочитали: 1491
Працюємо разом на майбутню перемогу!

Цього місяця компанія AVERS придбала два легкові автомобілі та передала машини бійцям ЗСУ. Попередньо автівки було пофарбовано у відповідний “армійський” колір. Наразі машини вже отримали водіїв і прямують до місця їхньої дислокації. 

А в якості подяки наш колектив отримав сувенірний трофей від представника повітряного командування “Центр” – уламок (руль керування) крилатої ракети Х-101, яку було збито під Києвом ще на початку війни у лютому цього року. Х-101 – це найновітніша та найдорожча ракета у світі. Вболіваємо всім серцем за наших славних воїнів та бажаємо їм якнайбільше подібних трофеїв. 

Щодня кожен українець докладає максимум зусиль, щоб наблизити час перемоги. Купуючи матеріали в AVERS, ви продовжуєте працювати, відбудовувати та відновлювати український бізнес, а також допомагаєте коштами нашим славним ЗСУ.  

Як українці одночасно працюють для цивільних нужд та на воєнну оборону, читайте у наших матеріалах:

Тимчасові номерні знаки на автомобілі ТРО з ПВХ OCTOPLAN

ПЕТ у виготовленні патронної коробки

Обклеювання патрульних машин за допомогою самоклейної плівки ORACAL 751 для патрульної поліції Одещини

Подавачі патронів, виготовлені з алюмініво-композитних панелей

Прозорий ПЕТ для швидкого відновлення пошкодженого автомобільного скла – один з перших воєнних кейсів, в якому описано, як швидко міняли пошкоджене скло в автівках, що постраждали під час обстрілів в гарячих точках України. 

Слідкуйте за нашими новинами в блозі AVERS та на сторінках компанії в соціальних мережах. Там ми регулярно розказуємо та показуємо, як ми, наші клієнти та партнери допомагаємо країні в складні часи. Також тут ви знайдете корисні поради для себе та свого бізнесу. А якщо ви купували матеріали в AVERS та хочете розповісти про свою роботу через наш блог, повідомте про це свого менеджера.