Преміально і бюджетно

07.05.2019
Застосування матеріалів Кейси Листові пластики Самоклеючі плівки
Прочитали: 2010
Преміально і бюджетно

Полістирол не є найпоширенішим матеріалом для виготовлення рекламних конструкцій. І даремно. В багатьох випадках він може стати прекрасною альтернативою акрилу, водночас дозволить заощадити рекламний бюджет. Один із прикладів - торгова стойка для алкогольного бренду «Idea».

Про проект

Висока конкуренція стимулює алкогольні бренди шукати різні способи привабити покупця. Надзвичайно важливо виграти боротьбу за споживача на полиці магазину, де приймається остаточне рішення. Спеціалізовані торгові стойки - прекрасний спосіб виділитися. Але до них висуваються особливі вимоги: нестандартний дизайн, яскравість і помітність. Саме з таким завданням звернулася OLYMP Alcohol company до рекламного агентства «Нова епоха».

Особливості

В рамках проекту потрібно було створити 15 однакових торгових стойок для еко-бренду «Idea» відповідно до готового дизайну. «Нова епоха» мала запропонувати якісні матеріали для реалізації і водночас вписатися в певний бюджет, оскільки запропонований іншим підрядником варіант був занадто дорогим.

Завдяки унікальному конструкторському рішенню і правильному підбору матеріалів вдалося скоротити початкову цифру витрат майже втричі.

Основою конструкції послужив стільниковий каркас із фанери. Для оформлення був обраний полістирол. Цей матеріал коштує менше, ніж непросвітний акрил, при цьому пластичніше і тонше, що дозволяє знизити загальну вагу конструкції. Яскрава палітра кольорів листів полістиролу усуває необхідність в додатковому нанесенні друку або плівки. Все, що було потрібно, - нанести логотип за допомогою плівки Oracal.

Кольоровий ударостійкий полістирол

Досить жорсткий і твердий матеріал, який прекрасно підходить для механічної обробки і термоформування. З успіхом застосовується для виготовлення рекламних конструкцій, виставкових стендів, меблів, а також у різних галузях промисловості.

Плотерні плівки Oracal

Бренд Oracal - чи не найпопулярніший бренд в рекламній галузі. В асортименті виробника є величезна кількість серій плівок для різних завдань, зокрема оформлення рекламних конструкцій, реклами на транспорті, декорування приміщень.

Результат

Завдання замовника було виконано якісно і швидко (практично за два тижні), при цьому, як уже говорилося, початковий бюджет вдалося скоротити втричі. Створений «Нової епохою» конструктив був використаний і в роботі з іншим підрядником для зниження собівартості продукту. При цьому стійка виглядала дуже привабливо і дорого.

Коментар

«Нова епоха», Марина:

«Полістирол має красиву глянцеву поверхню. Він дешевше і тонше, ніж акрил. Але якщо вміти правильно стикувати торці, то вийде такий же преміальний виріб, як і з акрилу»

Про компанію «Нова епоха»

Рекламно-виробнича фірма «Нова епоха» була створена близько 20 років тому і за цей час накопичила величезний досвід в рекламній сфері та сфері декорування інтер'єрів. Фахівці компанії допоможуть вирішити найскладніші завдання і проконсультують із будь-яких питань в рамках своєї компетенції

https://new-epoch.kiev.ua

Про компанію АВЕРС

АВЕРС - український лідер в галузі матеріалів для виготовлення світлової, зовнішньої та інтер'єрної реклами, поліграфії, будівництва, промислового і архітектурного дизайну, а також інших галузей.

На складі компанії завжди представлений різноманітний асортимент першокласних продуктів. До послуг клієнтів також професійні консультації, якісний сервіс і оперативна логістика - все необхідне для реалізації різноманітних проектів.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754

Товари зі статті
Прозорий глянцевий Oracal 640 самоклеюча плівка для трафаретного друку
рулон
-
+
Hit
Білий матовий Oracal 640 самоклеюча плівка для трафаретного друку
рулон
-
+
Жовтий 860 OCTOPLAN полістирол листовий, 2 мм
лист
-
+
586,44 ₴/м2
Сума: 3 577,28 ₴
Sale
Золото дзеркальне OCTOPLAN полістирол листовий, 2 мм
лист
-
+
2 694,12 ₴/м2
1 212,35 ₴/м2
Сума: 2 424,70 ₴
Чорний 840 OCTOPLAN полістирол листовий, 3 мм
лист
-
+
832,69 ₴/м2
Сума: 5 206,39 ₴