Прозора «вітальня» для студентів

11.03.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 2153
Прозора «вітальня» для студентів

Компанія Weiss/Manfredi з Нью-Йорка спроектувала Центр інноваційного мислення Єльського університету. Сучасний двоповерховий павільйон виділяється на тлі старовинних і готичних будівель кампусу.

Павільйон відкритий цілодобово і служить своєрідною вітальнею для студентів. На першому поверсі розташований відкритий простір: столи, стільці та дошки встановлені на коліщатках, тому їх можна пересувати по підлозі, створюючи гнучкі робочі місця для спільної роботи.

Цікава особливість будівлі — вигнуті прозорі стіни висотою майже 7 метрів. Завдяки їм сонячне світло наповнює простір і, відбиваючись, створює незвичайні брижі навколо. За необхідності можна розгорнути автоматичні штори. Вночі будинок підсвічується зовні.

Планується, що тут будуть збиратися студенти різних спеціальностей для спілкування. Тут також будуть проходити різні семінари і курси.

Для створення подібних конструкцій і прозорих стін великого розміру AVERS рекомендує вибирати литий прозорий акрил Altuglas. Матеріал пропонує порівнянну зі склом прозорість, при цьому не б'ється, тому є абсолютно безпечним. Завдяки легкій вазі пластику не створюється навантаження на несучу конструкцію. Можливість формувати і гнути — додаткова перевага акрилу перед склом.