Прозоре полотно

25.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 2223
Прозоре полотно

Галерея 4AM і Mural TX представили пару тижнів назад ініціативу Mural Art Project, мета якої популяризувати роботи художників із усього світу і те, як їх твори взаємодіють з навколишнім середовищем. У першому проекті бере участь сучасний американський художник Грегорі Сіфф.

Місцем для створення роботи під назвою «Небесні лінії» стало місто Седона (Арізона, США) із чарівними ландшафтами, які надають творчості художника відчутну електрику. Щоб посилити взаємодію з природою, художник використовував як полотно прозорий акрил.

У результаті проекту з'явилася серія робіт із зображеними дрібними персонажами — прибульцями, фантастичними тваринами, планетами, літаючими тарілками тощо.

Ідеальний вибір для такої творчості — литий акрил із високим ступенем прозорості (до 92%). Матеріал відрізняється прекрасною стійкістю до ударів і інших негативних чинників, прекрасно виглядає, зручно обробляється і мало важить. Крім того, листи акрилу прекрасно підходять для прямого друку, виготовлення світлових конструкцій і сувенірів.