Використання полікарбонату в різних галузях

22.01.2021
Корисна інформація Застосування матеріалів Листові пластики
Прочитали: 2182
Використання полікарбонату в різних галузях

Полікарбонат — популярний та надійний матеріал. Він є не тільки міцним, але і може витримувати дуже високі навантаження. Крім того, його можна згинати у холодному стані, що дозволяє створювати складні вигини при кімнатній температурі без розтріскування і руйнування матеріалу. Ще одна важлива перевага — прекрасна прозорість. Завдяки поєднанню унікальних характеристик, сьогодні полікарбонат використовується для безлічі застосувань.

Будівництво та архітектура

Полікарбонат відомий як прекрасна альтернатива склу. Висока ударостійкість, прозорість, стійкість до ультрафіолетового випромінювання і атмосферостійкість визначають успішне використання полікарбонату для скління приватних будинків, промислових і громадських будівель, оформлення фасадів, створення укриттів і світлових люків.

Різноманітні перегородки для зонування приміщень і захисту персоналу, в тому числі від куль, — ще одна важлива галузь застосування полікарбонатного пластику.

text-align: center;

Сільське господарство

Стійкість до УФ-випромінювання робить використання стільникового полікарбонату ідеальним для панелей теплиць. Завдяки своїй високій прозорості полікарбонатний пластик може ефективно підтримувати життя рослин, водночас підвищуючи міцність самої теплиці.

Міське обладнання

Полікарбонат безпечний для використання у людних місцях. Покриття для вуличних ліхтарів, зупинки громадського транспорту, різноманітні накриття для стадіонів і інших спортивних споруд із полікарбонату гарно протистоять руйнуванням, мають антивандальні характеристики.

text-align: center;

Рекламні конструкції

Ті ж антивандальні властивості чудово показали себе і у галузі зовнішньої реклами. Великі конструкції з полікарбонату досить легко перевезти і змонтувати.

Також полікарбонат — прекрасне рішення для вітрин і демонстрації товарів.

Автомобільна промисловість

Завдяки легкості і прозорості, полікарбонат використовується для створення привабливого дизайну і підвищення ефективності транспортного засобу. За допомогою цього матеріалу вдається знизити вагу без втрат у міцності і поліпшити аеродинаміку транспортного засобу. Висока термостійкість робить можливим використання полікарбонату в корпусах світильників, лицьових панелях фар і лінзах. Крім того, полікарбонат підходить для внутрішніх і зовнішніх частин кузова автомобіля, так як відрізняється жорсткістю і чудовим опором до механічних навантажень.

Таким чином, спектр застосування листів полікарбонату практично не обмежений. Хочете дізнатися більше про цей матеріал або інших термопласти для реклами, будівництва або дизайну? Звертайтеся до менеджерів AVERS — у чат або за телефонами.