Надійно і довговічно

22.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2209
Надійно і довговічно

Оформлення автозаправних станцій завжди пов'язане з певними складнощами. Необхідно домогтися привабливого зовнішнього вигляду, при цьому всі конструкції повинні бути видними здалеку. До труднощів можна додати зовнішні умови і випаровування хімікатів. Композитні панелі ECOBOND цілком можуть задовольнити всі вимоги і навіть більше — саме тому їх вибрала чернівецька компанія «Амфора», створюючи проект дизайну заправок Oil Start.

Про замовника

Модульні АЗС Oil Start — це мережа наземних пересувних автозаправних комплексів, розташованих у Чернівцях. У основі кожної конструкції сталеві цистерни, які зверху накриваються своєрідним «чохлом» — конструкцією з металевого каркасу, обшитого алюмінієвим композитом.

Особливості проекту

Істотну складність для зовнішнього оздоблення представляла округла циліндрична форма кожної цистерни. Алюмінієвий композит став не тільки дуже привабливим, але і вельми функціональним рішенням.

Для створення об'ємних облицювальних касет були потрібні фрезерування та спаювання кутів. Якість сендвіч-панелей ECOBOND COLOR дає можливість застосовувати подібну обробку і створювати досить складні вироби.

Крім того, панелі тієї ж серії використовувалися для оздоблення фриза, внутрішнього і зовнішнього оздоблення стін і перегородок магазину.

Матеріали

АКП ECOBOND COLOR  — високотехнологічний сучасний матеріал, що складається з шарів алюмінію, скріплених полімером. Важлива перевага серії ECOBOND Color — стійке полімерне покриття з УФ-стабілізацією і розкішна кольорова гама.

Покращені пластичні властивості металевого шару і прекрасна адгезія серцевини дають можливість гнути з попереднім фрезеруванням панелі під кутом і по радіусу методом вальцювання з відбортовуванням. При цьому цілісність панелі не порушується.

Матеріал чудово підходить як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування.

Результат

Остаточний результат перевершив усі очікування. Співпраця між компанією «Амфора» і АЗС триває, нині закінчується робота над третьою заправкою, оформленою в тому ж стилі та з використанням тих самих матеріалів. За оцінками проектувальників, зовнішнє оздоблення зберігатиме первісний вигляд щонайменше п'ять років.

Коментар

Петро, ​​менеджер компанії «Амфора»:

«Композит ECOBOND COLOR — це прекрасний матеріал. Із ним легко працювати, і він є дуже надійним. Раніше ми використовували аналогічні варіанти інших виробників, але на поверхні з’являлися подряпини навіть від легкого впливу.

У цьому проекті АКП стали практично єдиним можливим варіантом. Для подібної обшивки міг підійти і алюміній з порошковим фарбуванням, проте вартість проекту зросла б у шість разів, не кажучи вже про важкість конструкції».

Про компанію «Амфора»

Компанія «Амфора» вже близько десяти років працює на рекламному ринку Чернівців. Підприємство спеціалізується на виготовленні вивісок, зовнішньої реклами, оздобленні фасадів і вхідних груп. Великий досвід і професійний штат співробітників дає можливість реалізовувати «під ключ» навіть найскладніші проекти.

https://www.instagram.com/amfora.cv.ua

Про AVERS

Компанія AVERS — ексклюзивний дистриб'ютор алюмінієвих композитних панелей ECOBOND в Україні. Крім того, у портфоліо представлений найширший вибір й інших матеріалів для реклами, дизайну і будівництва. Звертайтеся у чат або за телефонами за професійною консультацією.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590