Дитячі люстерка з АКП

21.01.2021
Застосування матеріалів Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2153
Дитячі люстерка з АКП

Алюмінієві композитні панелі доволі часто використовуються для зовнішнього та внутрішнього оздоблення будівель, фасадів, вхідних груп, виготовлення рекламних конструкцій. Компанія Manific Decor зі Львову знайшла для цього матеріалу ще одне, вельми оригінальне, застосування – виготовлення дитячих іграшок-люстерок.

Про продукцію

Персоналізовані вироби для оформлення дитячих кімнат та іграшок є доволі популярними серед приватних замовників. Водночас виготовлення речей, з якими мають справу діти, є складним завданням, адже подібні вироби повинні бути не тільки естетичними, а й безпечними. Чудова обізнаність та досвід роботи із сучасними матеріалами дає можливість задовольнити усі вимоги.

Вибір матеріалу

Цікавим напрямом у роботі Manific Decor є дзеркальні вироби найрізноманітніших форм на дерев’яній підкладці. Це популярний сувенір, особливо для маленьких дівчат, які прагнуть наслідувати дорослих. Однак дитяче люстерко, на відміну від дорослого, повинно бути легким та небитким. Крім того, як і будь-яке дзеркало, воно не повинно спотворювати зображення. З усіх дзеркальних матеріалів найкраще таким умовам відповідає дзеркальний алюмінієвий композит. Цей матеріал є доволі жорстким та добре тримає площинність, а також є повністю безпечним.

ECOBOND MIRROR

Серія АКП ECOBOND MIRROR відрізняється гарною дзеркальною поверхнею, яка не розтріскується і не розбивається. Це прекрасний матеріал для виготовлення рекламних та виставкових конструкцій, внутрішнього та зовнішнього декору.

Композитні панелі мало важать, добре піддаються механічним видам обробки та формуванню. Це прекрасна альтернатива нержавіючій сталі, коли йдеться про виготовлення складних виробів. Крім того, композит є абсолютно безпечним матеріалом, що не виділяє жодних токсичних речовин протягом експлуатації, а тому може бути використаний як матеріал для дитячих іграшок, меблів тощо.

Коментар

Юрій Русиняк, компанія Manific Decor:

«Для виготовлення сувенірів ми часто використовуємо дзеркальні матеріали. Але не всі пластики мають потрібну жорсткість, тому зображення може бути дещо викривленим. АКП не має такої вади та відповідає усім вимогам щодо безпеки використання дітьми».

Компанія Manific Decor

Manific Decor займається виготовленням найрізноманітніших елементів декору для приватних та корпоративних замовників. Професійний штат, власний технологічний парк, креативний підхід та увага до кожного замовника дозволяє запропонувати оптимальне рішення й реалізовувати найоригінальніші ідеї.

https://manificbutik.com.ua/

Компанія AVERS

Компанія AVERS пропонує прекрасний вибір матеріалів для будівництва, реклами та дизайну. Звертайтеся до менеджерів в чат або за телефонами, щоб ознайомитися із взірцями та отримати професійну технологічну консультацію щодо властивостей кожної серії.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 5590