Реклама на транспорті з гумором

23.09.2020
Кейси Самоклеючі плівки
Прочитали: 2032
Реклама на транспорті з гумором

Французький оператор залізничного транспорту TGV Ouigo нещодавно відкрив нову швидкісну лінію Париж-Ліон. Дістатися з центру одного міста у центр іншого можна всього за дві години, на відміну від поїздки машиною з тривалими зупинками у заторах. Просунути новий маршрут допомогла рекламна кампанія з нотками гумору.

На тильну частину 200 вантажівок завдали рекламні повідомлення, які жартівливо висміювали водіїв, що застрягли в заторах. «На дорозі будьте уважними. А ще важливіше - терплячими», « Звернення до всіх дітей: ні, ми ще не там», «Наш потяг теж робить зупинки кожні дві години. На залізничній станції» - йшлося у написах.

Доповнили кампанію також повідомлення, що передаються в додатку Waze, і пропонують альтернативний варіант поїздки - на поїзді без заторів.

Запускаєте рекламну кампанію на транспорті? Обирайте першокласні плівки від світового лідера! Orajet 3651 ідеально підходить для високоякісного друку. У комплексі з ламінуванням Oraguard 210 довговічність, яскравість і привабливість зображень забезпечена. Постійний сольвентний клей гарантує прекрасну адгезію. В асортименті представлені білі і прозорі, глянцеві і матові плівки з прозорим і сірим клейовим шаром. Різні ширини рулону дають можливість підібрати найбільш оптимальне рішення.

Товари зі статті
Прозорий матовий Oraguard 210, самоклеюча плівка для ламінації
рулон
-
+
Білий глянцевий Orajet 3651, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+