Самоклейні плівки: робимо правильний вибір

29.10.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2109
Самоклейні плівки: робимо правильний вибір

Самоклейний вініл для друку — вельми популярний матеріал в рекламній галузі. Він використовується для віконної графіки (зовнішньої і внутрішньої), нанесення рекламних зображень на підлогу і стіни, виготовлення невеликих наклейок тощо. В асортименті провідних виробників представлена ​​величезна кількість варіантів плівок, розроблених спеціально для певних завдань. Розглянемо деякі особливості.

Віконна графіка

Оформлення вікон, вітрин та інших скляних поверхонь дозволяє виділити магазин та інші заклади, залучити відвідувачів і донести до аудиторії інформацію про асортимент або спеціальні пропозиції. Існує кілька різновидів друкованих плівок для віконної графіки.

 

Для тривалої внутрішньої експлуатації (до 5 років).

 1. Прозора плівка наноситься на внутрішню частину вікна так, щоб зображення з цифровим друком можна було переглядати зовні. Не може використовуватися, якщо вікно є тонованим або закритим зсередини.

Матеріал, що використовується: Oracal 640, Ritrama RI-205

Клей: постійний

Переваги: ​​основна причина застосування віконної графіки на внутрішній частині вікна — захист вивісок від вандалізму і атмосферних явищ. Перегляд через скляне вікно забезпечує зображенню додатковий глянець.

 

Плівка для нетривалої зовнішньої експлуатації (до 2 років)

 1. . Застосовується зовні вікна так, щоб зображення з цифровим друком можна було переглядати зовні.

Матеріал, що використовується: Ritrama RI-JET 100 AVM

Клей: знімний

Переваги: ​​невисока вартість реклами та швидкий демонтаж без залишків клею. Підходить, якщо потрібне недороге рішення на короткий термін, наприклад, для сповіщення про рекламні акції.

 

Преміальна плівка для зовнішнього нанесення.

 1. Наноситься на зовнішню частину вікна так, щоб зображення (вирізане плотером або надруковане) можна було переглядати зовні. Підходить для тривалої експлуатації і необхідна там, де вікно забарвлене або є перешкоди для нанесення на внутрішню сторону.

Матеріал, що використовується: Ritrama Transparent, Oracal 8300; Ritrama Ri-JET 100, Orajet 3640

Клей: постійний

 

Вініл з однобічним оглядом.

 1. Застосовується тільки до зовнішньої частини вікна. Самоклейний матеріал із перфорацією (до 40%). Використовується, якщо потрібно, щоб в приміщення потрапляло денне світло. Підходить для офісних вікон і транспортних засобів. Додатково може ламінуватися для захисту від УФ-променів і потрапляння води в отвори. Якщо ламінування не застосовується, то на вологому матеріалі погано видно зображення. Якщо всередині буде більше світла, ніж зовні (тобто вночі з включеним освітленням), видимість графіки буде набагато меншою (людина крізь матеріал буде бачити приміщення)

Матеріал, що використовується: ProfiVision 41 40, ProfiVision 40 40 HGM (голограмна)

Клей: постійний

Переваги: ​​яскрава реклама і хороша видимість із вікна

Настінна графіка

Плівки для настінної графіки використовуються для нанесення рекламних зображень на різні поверхні, зокрема фактурні (наприклад, пофарбовані). Головна вимога до таких плівок — довговічність, придатність до миття, сумісність зі складними поверхнями, екологічність.

Матеріал, що використовується: Ritrama RI-JET DECO-WALL 50/100 HOP

Клей: постійний

Переваги: ​​продукт гарантує гарну адгезію навіть до найскладніших поверхонь. Прекрасний спосіб отримати великі цифрові друковані зображення.

Підлогова графіка

Цей різновид самоклейної плівки застосовується для реклами на підлозі магазинів або офісів. Така реклама є дуже помітною і обов'язково потрапляє в поле зору аудиторії. Матеріал необхідно ламінувати, щоб звести до мінімуму ймовірність того, що хтось посковзнеться на підлозі.

Матеріал, що використовується: Ritrama RI-JET 140 FLOOR TALKER і Ritrama RI-121/200 FLOOR TALKER

Клей: постійний

Переваги: ​​тривала експлуатація, в тому числі в місцях з інтенсивним пасажиропотоком.

Виготовлення стікерів

Рекламні стікери дозволяють брендувати практично будь-який виріб. Також служать чудовим сувеніром. Можуть виготовлятися в будь-якому розмірі і висікатися будь-якої форми. Для основи використовується кілька серій самоклейних плівок:

 

прозорі Ritrama RI-205, Profisense 10 00

   • (використовуються для нанесення там, де важливо зберегти видимість фону або продукту);

 

білі глянцеві Profisense 10 10

   • (економ-серія, експлуатація до 1 року). Можуть використовуватися практично скрізь, крім реклами на транспорті);

 

високоякісні білі глянцеві і матові Orajet 3640

   • (експлуатація до 3 років). Універсальний продукт для високоякісного цифрового друку. Призначені для нанесення на рівні поверхні.

 

плівки для нанесення на поверхні з низькою поверхневою енергією

  • , наприклад, пластикові контейнери, а також не зовсім рівні поверхні —

Ritrama Ri-jet 50, Ritrama RI-JET 50 DECO-WALL.

 • Наклейки можна використовувати для нанесення на бампер автомобіля і в більшості випадків, де потрібна довговічність. Клей в деяких плівках має спеціальні мікроканали, щоб запобігти появі бульбашок під час наклеювання.

Компанія АВЕРС пропонує величезний асортимент рішень для різних завдань в галузі реклами, дизайну, будівництва та творчості. Менеджери завжди допоможуть підібрати оптимальний продукт і проконсультують щодо усіх технологічних питань. Звертайтеся:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754

Товари зі статті