Шедеври з алюмінієвого композиту

05.01.2021
Застосування матеріалів Кейси Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2072
Шедеври з алюмінієвого композиту

Художник і дизайнер Алекс Турко (Італія&США) створює унікальні стінові панелі, які пропонують прекрасну альтернативу традиційному оздобленню і можуть використовуватися як всередині, так і зовні приміщень.

«Полотном» для карколомного дизайну служать високотехнологічні алюмінієві композитні панелі. На поверхні листа друкується цифрове зображення. Потім композит вручну оброблюється акриловими фарбами, металевими пігментами і декількома шарами епоксидної смоли.

Поєднання фотографічних зображень та ручної обробки призвело до створення революційних художніх творів. Стінові панелі є легкими і зручними. Їх можна фрезерувати, різати, гнути, складати, а також задруковувати. Крім того, панелі є на 100% водонепроникними і стійкими до ультрафіолетового випромінювання.

Дизайнер пропонує вибір із ряду вже готових зображень у різних варіаціях колірної гами. Також можуть бути виготовлені нестандартні вироби, у виготовленні яких клієнт може брати активну участь спільно з художником. Таким чином задовольняються індивідуальні вимоги щодо розмірів, відтінків і оформлення.

Хочете створити свій шедевр? Експериментуйте з першокласними АКП ECOBOND MIRROR! Чудова дзеркальна поверхня цього матеріалу прекрасно виглядає, не боїться ударів і тріщин, а тому є абсолютно безпечною для використання у приміщеннях із великим потоком людей. Сучасний матеріал мало важить, є міцним і довговічним, підходить для різноманітних оформлювальних робіт, виготовлення рекламних і виставкових конструкцій. Композит ECOBOND MIRROR прекрасно підходить для прямого друку. Поєднання дзеркальної поверхні з повнокольоровим зображенням створює фантастичний ефект обсягу, гри світла та легкості.