Секрет небиткого дзеркала з ефектом нескінченності

17.02.2022
Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 4470
Секрет небиткого дзеркала з ефектом нескінченності

Дзеркало з ефектом нескінченності — оптична ілюзія, що нагадує нескінченний тунель із вогниками. Досить проста конструкція виглядає оригінально та має безліч варіантів застосування. Розглянемо, як зробити дзеркало з ефектом нескінченності, яке не б'ється.

Дзеркало з ефектом тунелю: конструкція

Унікальна ілюзія досягається за рахунок використання двох дзеркал, одне з яких є одностороннім (повністю відбиває світло), а інше двостороннім (частково відбиває світло). Одностороннє дзеркало оточене по периметру світлодіодною стрічкою, а інше дзеркало розташоване паралельно йому на невеликій відстані попереду. Коли підсвічування увімкнене, воно відбивається між двома дзеркалами. Дивлячись у дзеркало з підсвічуванням, можна побачити безперервну лінію вогнів, що створює ілюзію глибини та безкінечного простору. Світло можна вимкнути, щоб повернути нескінченне дзеркало до нормального стану.

Дзеркало-тунель: застосування

У той час як дзеркала традиційно використовуються, щоб зробити меншу кімнату візуально більшою, з нескінченним дзеркалом цей ефект посилюється, оскільки воно створює ілюзію нескінченного простору. Бездонне дзеркало — чудовий елемент декору, а також основа для художніх інсталяцій. Ось місця, де можна знайти такий виріб:

 • настінна прикраса для дому чи офісу, оздоблення підлоги, стелі;
 • поділ кімнат;
 • столи та інші предмети меблів;
 • сценічні ілюзії;
 • дзеркальні лабіринти;
 • музеї мистецтва

Нескінченне дзеркало: виготовлення

Для виготовлення базового виробу нам знадобляться:

У проекті можна використовувати традиційне скляне дзеркало, проте акрил забезпечить ряд переваг:

 • Він ідеально підходить для проєктів, які потребують більш міцне дзеркало з меншою ймовірністю пошкодження.
 • Готова конструкція буде у 2,5 рази легшою.
 • Величезне розмаїття відтінків тонованого акрилу дозволяє отримати дзеркало будь-якого кольору, яке відповідає будь-якій кімнаті або простору.
 • Акрил легко ріжеться, тому можна додати особливу внутрішню форму.
 • Акрил легко свердлиться, тому ви можете сховати дроти та легко підключити світлодіоди.

Дуже важливо, щоб не було розводів та пилу: вони будуть дуже помітними в готовому продукті. Переконайтеся, що ви використовуєте рукавички, щоб не залишити відбитки пальців. Необхідно ретельно очистити рамку.

На наступному етапі необхідно підготувати другий дзеркальний шар. На прозорий або напівпрозорий акрил нанесіть дзеркальну напівпрозору самоклейну плівку, видаліть бульбашки і складки ракелем або кредитною карткою.

Прикріпіть до рамки світлодіодну стрічку. З'єднайте конструкцію: прикріпіть дзеркальний лист стороною, що відбиває, до внутрішньої частини рами. Переконайтеся, що світлодіодна стрічка має вихід, щоб її можна було підключити або отримати доступ до неї. Потім зверху встановіть другий лист акрилу із дзеркальною напівпрозорою плівкою, так, щоб вона виявилася всередині конструкції.

Якщо ви правильно зберете своє дзеркало, вам взагалі не доведеться чистити внутрішню частину. Переконайтеся, що при складанні є герметичне ущільнення, і все, що вам потрібно буде очистити, — це верхній шар.

Тепер можна вмикати конструкцію — вона готова.

Таким чином, об'єднавши два акрилових листи з напівпрозорою дзеркальною плівкою та світлодіодною стрічкою, ви отримаєте нескінченне дзеркало. У компанії AVERS можна замовити найрізноманітніші варіанти акрилу, а також різання їх на деталі необхідного розміру. Звертайтеся у чат або за телефоном до менеджерів за подробицями.

Товари зі статті
Помаранчевий вітражний 100.15000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 302,60 ₴/м2
Сума: 8 144,51 ₴
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 051,83 ₴/м2
Сума: 6 576,57 ₴
Срібло дзеркальне, 2 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 939,08 ₴/м2
Сума: 12 124,10 ₴