Сфери застосування АКП

04.05.2020
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2214
Сфери застосування АКП

Алюмінієві композитні панелі (АКП) — це сучасний матеріал, що складається з двох алюмінієвих листів із полімерної серцевиною. Унікальні механічні характеристики такого сендвіча зробили матеріал дуже популярним у найрізноманітніших галузях.

Переваги АКП

Оскільки алюмінієву поверхню можна пофарбувати в будь-який колір, АКП доступні в широкій колірній гамі, як металевій, так і неметалевій. Окрім того, листи АКП можуть мати і різне декоративне оздоблення лицьового покриття, що імітує поверхню дерева, мармуру тощо. АКП приємно виглядають і забезпечують сучасний і цілісний вигляд як фасадам будівель, так і інтер'єрам. Але список плюсів на цьому не обмежується. Він включає в себе значно більше:

  • легка вага;
  • міцність;
  • легка і безпроблемна обробка;
  • стійкість до погодних умов;
  • доступна ціна;
  • асортимент різних кольорів і фактур;
  • довговічність;
  • мінімальне обслуговування;
  • водонепроникність;
  • гнучкість.

АКП: застосування

За допомогою композитних панелей можна вирішувати широкий спектр завдань:

 

Послуги з облицювання фасадів і стін

 

Завдяки своїй високій міцності і гнучкості, АКП часто застосовується для облицювання усередині і зовні. Легкі обробка і монтаж роблять матеріал вельми привабливим у очах архітекторів. Для облицювання будівель використовують будівельні версії композитних панелей. Такі панелі є вогнестійкими, не горять і не димлять, дають можливість контролювати пожежну безпеку в будинках.

 

Вхідні групи

 

Ще одна вельми популярна галузь застосування. Широкий вибір кольорів дає можливість гарно вписати різноманітні навіси у загальний фасадний дизайн.

 

МАФи

 

Використовуючи АКП, можна легко створювати однотипні ларьки або кіоски різних розмірів, які не псують міське середовище. Важлива перевага таких конструкцій — можливість заміни тільки однієї пошкодженої (наприклад, вандалами) касети замість необхідності ремонтувати фасад у цілому.

 

Підвісні стелі

 

Підвісні стелі не тільки підвищують привабливість дизайну інтер'єру, але і допомагають контролювати температуру. Композит ідеально підходить для такого застосування, оскільки поліетиленовий наповнювач діє як теплоізоляційний агент для регулювання нагріву. Алюмінієвий лист зовні забезпечує довговічність, яка збільшує термін служби матеріалу в порівнянні з іншими матеріалами, доступними для аналогічних цілей.

 

Дизайн інтер'єру

 

Більшість офісних структур прагнуть використовувати доступний простір на оптимальному рівні. Щоб досягти цього, встановлюються внутрішні перегородки, що утворюють розділені простори. Завдяки простому застосуванню та обслуговуванню, АКП ідеально підходить для таких перегородок. Він також є більш економічним, ніж більшість аналогічних варіантів.

Завдяки винятковому асортименту оздоблення, з АКП легко створити шафи, полиці і меблі не тільки для будинку, але і офісу. Вони будуть елегантними і привабливими, а також довговічними, водостійкими, стійкими до забруднень і легкими.

Для комерційних зон, таких як магазини, салони та інші установи, особливо важливою є безпека, стійкість до пошкоджень. АКП дозволяє виготовляти різноманітні дисплеї, виставкові конструкції і торговельні полиці, які привертають увагу покупця.

 

Рекламні конструкції

 

Алюмінієвий композит прекрасно підходить для виготовлення зовнішніх вивісок і рекламних конструкцій, які повинні протистояти змінам температури і впливам суворої погоди.

Також із матеріалу виготовляють гарні виставкові меблі і рекламні конструкції, які використовуються в інтер'єрі.

Отже, АКП — це сучасний матеріал, який використовується для оформлення екстер'єрів, внутрішніх робіт, створення вивісок і різних промислових завдань. Він забезпечує велику свободу дизайну, завдяки привабливому і різноманітному оздобленню поверхні, а також придатності до згинання, складання і скручування в форми, які не можна отримати при застосуванні інших матеріалів.

У компанії AVERS можна купити алюмінієвий композит від світового лідера Ecobond, отримати вичерпну консультацію, а також замовити його обробку на професійних промислових пристроях.

Товари зі статті
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 260,00 ₴/м2
Сума: 9 607,50 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 260,00 ₴/м2
Сума: 9 607,50 ₴
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 6 699,00 ₴
Жовтий RAL1003 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 6 699,00 ₴
Зелений RAL6018 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 6 699,00 ₴