Сфери застосування флуоресцентних вивісок з акрилу

25.07.2019
Корисна інформація Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Прочитали: 2153
Сфери застосування флуоресцентних вивісок з акрилу

Привабливі рекламні вивіски допомагають власникам бізнесу виділятися вже довгий час. І навіть, якщо вам здається, що зовнішня реклама вийшла з моди, це неправда. Вивіски як і раніше є ефективними, особливо, якщо для їх виготовлення використовуються яскраві сучасні матеріали — такі, як флуоресцентний акрил

Флуоресцентний акрил в рекламі: переваги.

Флуоресцентний акрил — прозорий пластик із легким кольоровим відтінком, який має характерне, дуже яскраве, світіння по крайці листа і в місцях гравіювання. Яскравість світіння посилюється під дією УФ-випромінювання. Даний матеріал відмінно підходить для виробництва інтер'єрної та зовнішньої реклами, завдяки таким перевагам:

  • Гарна видимість. Такі вивіски — яскраве і привабливе доповнення до будь-якого фону. Це має велике значення для того, щоб ваше підприємство помітили. Особливо важливо враховувати, що очі природним чином притягуються до кольору і світла в темряві, тому навіть в місцях, де буде безліч аналогічних закладів, характерне світіння буде вельми помітним.
  • Свобода дизайну. На ринку представлений флуоресцентний акрил різних кольорів і марок. Крім того, будь-який акрил прекрасно піддається різним видам обробки, тому має величезний потенціал в області креативної реклами. У дизайнерів є неймовірні можливості для реалізації своїх ідей — вивіска може бути будь-якої форми і кольору.
  • Нічна функціональність. Флуоресцентні вивіски прекрасно приваблюють погляд вночі, що є актуальним для нічних закладів. Особливо яскравими вони стають, при використанні додаткового освітлення. Найбільш актуально використовувати білі світлодіоди, оскільки в їх спектрі є УФ-випромінювання, що робить флуоресцентне світіння ще більш яскравим.
  • Невисока вартість. Пластик і оргскло коштують менше, ніж багато інших матеріалів, які використовуються в рекламі.
  • Тривала експлуатація. Сучасні пластики є дуже стійкими до різних атмосферних впливів, ударів і іншим негативних чинників. Вироби з акрилу зберігають зовнішній вигляд досить довго.

Флуоресцентні вивіски з акрилу: застосування

Таким чином, флуоресцентний акрил — це привабливий матеріал для виготовлення яскравих і помітних вивісок. Вони можуть використовуватися в багатьох місцях. Особливо актуальним є їх застосування:

  • в місцях із великим скупченням конкурентних установ;
  • для нових компаній, яким необхідно привернути до себе увагу;
  • для закладів, які працюють в нічний час.

У асортименті АВЕРС представлене ​​розмаїття листів флуоресцентного акрилу різних виробників. Звертайтеся в чат або за телефонами — і менеджери допоможуть підібрати найбільш яскравий матеріал.

Товари зі статті
Зелений флуоресцентний 127.34005, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 601,03 ₴/м2
Сума: 16 104,28 ₴
Помаранчевий флуоресцентний 127.35003, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
Синій флуоресцентний 127.33000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 601,03 ₴/м2
Сума: 16 104,28 ₴
Червоний флуоресцентний 127.32000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 601,03 ₴/м2
Сума: 16 104,28 ₴
Зелений флуоресцентний S-993, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 886,59 ₴/м2
Сума: 11 795,90 ₴
Помаранчевий флуоресцентний S-996, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
Рожевий флуоресцентний S-997, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 886,59 ₴/м2
Сума: 11 795,90 ₴