Що потрібно знати перед встановленням композита

20.08.2020
Корисна інформація Інструменти, клей, скотчі Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 174
Що потрібно знати перед встановленням композита

Алюмінієві композитні панелі стають дедалі популярнішим облицювальним і рекламним матеріалом. Вони прекрасно виглядають, пропонують велике розмаїття кольорів і фактур, вирізняються чудовими технічними характеристиками. Однак не всі монтажники знають, на що потрібно звернути увагу перед початком експлуатації виробів з АКП, і як їх правильно підготувати перед встановленням.

Правильний вибір

Більшість композитних листів добре підходить для зовнішнього застосування. Вони гарно витримують атмосферні умови. Однак термін зовнішньої експлуатації деяких серій може бути обмеженим. Для короткострокової зовнішньої реклами та внутрішнього оздоблення добре підійде композит завтовшки 3 мм.

Якщо є необхідність подовжити термін служби при використанні зовні, рекомендується використовувати панелі збільшеної товщини, такі як в серії ECOBOND PLUS з товщиною листа 4 мм і шаром алюмінію в 0,3 мм.

Огляд аксесуарів

Перед початком монтажу варто перевірити горизонтальні і вертикальні профілі і вузли кріплення. Їх необхідно відрегулювати так, щоб похибка при встановленні панелі зводилася до мінімуму.

Захисна плівка

Важливо звернути увагу на стрілку на захисній плівці, і встановлювати панелі в одному і тому ж напрямку, щоб уникнути різниці в кольорі. Якщо стрілка не потрапила на якусь деталь під час розкрою, то її обов'язково слід перенести олівцем.

Захисна плівка видаляється відразу після монтажу. Якщо допустити її старіння, то виникнуть складнощі з видаленням і можна пошкодити зовнішній вигляд панелей. Однак не потрібно знімати її завчасно, щоб уникнути пошкоджень в процесі встановлення.

Заклепування

Встановлення заклепок виконується на відкритому повітрі. Вибір заклепки залежить від навантаження на конкретне з'єднання. Діаметр стрижня може становити від 2,4 до 6,4 мм, а діаметр головки заклепки — від 11 мм до 14 мм. Рекомендується фіксувати панель по порядку від середини до обох кінців. З огляду на те, що панель буде розширюватися і стискатися при зміні температури, отвір у композитній панелі повинен бути приблизно на 1 мм більше, ніж діаметр заклепки, щоб забезпечити рівну поверхню при терморозширенні.

Вимоги до клею

При необхідності елементи виробу з АКП можна з'єднати за допомогою клею. Операції з гумовими клеями не можна проводити в дощові дні. При використанні атмосферостійкого клею, модифікованого силану, температура повітря повинна коливатися в межах від 15° C до 30°C.

Про панелі ECOBOND

Алюмінієві композитні панелі ECOBOND виготовляються згідно із найсуворішими вимогами до якості. Виробництво сертифіковане за стандартом ISO 9001. Прекрасні властивості кожного з шарів дозволяють з легкістю обробляти панелі, створюючи складні конструкції. Матеріал відрізняється стійкістю до зовнішнього використання, не боїться вологи, перепаду температур та інших атмосферних явищ.

Компанія AVERS — ексклюзивний представник панелей ECOBOND в Україні. Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефоном, щоб отримати розгорнуту технічну консультацію, ознайомитися зі зразками, обмінятися креативними ідеями. Також доступна послуга професійної обробки панелей на промисловому обладнанні.

Товари зі статті
Чорний RAL9005 ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
Sale
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
Срібло ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+