Що таке АКП, і як він застосовується в зовнішній рекламі

14.02.2019
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 257
Що таке АКП, і як він застосовується в зовнішній рекламі

 

 

Композитний матеріал спочатку використовувався в будівництві для облицювання будинків. Сьогодні чудові експлуатаційні властивості та привабливий вигляд роблять його популярним матеріалом для виготовлення рекламних об'єктів.

Що таке композитний матеріал

Композитна конструкція із алюмінію — це два попередньо забарвлених тонких металевих листа, між якими розміщується полімер або мінеральний наповнювач. Технологія виробництва гарантує, що матеріал не розшарується з часом. Поєднання металу і пластикового наповнювача — запорука міцності і невеликої маси пластин. Вироби з композиту мають прекрасні звуко-, шумо- і віброізоляційні властивості.

Під час виробництва панелі покриваються шаром якісної фарби, тому вони є дуже привабливими. Спеціальний антикорозійний склад підвищує зносостійкість і довговічність продукції.

Характеристики алюмінієвих композитних панелей

Металеві пластини мають ряд переваг перед іншими матеріалами, які використовуються для створення об'єктів зовнішньої реклами:

  • Мала вага. Лист АКП не поступається за якістю сталевим виробам і продукції з алюмінієвого прокату, водночас менше важить, що істотно полегшує монтаж (вироби можуть кріпитися горизонтально, вертикально або під нахилом).
  • Придатність до обробки. Панель може перетворюватися практично в будь-яку тривимірну конструкцію із мінімальною кількістю кріплень.
  • Еластичність. Під час виготовлення рекламних об'єктів матеріал не тріскається.
  • Жорсткість. Вироби з алюмінієвих пластин є стійкими до різноманітних механічних впливів (ударів, зламів) і можливих деформацій у вітряну погоду.
  • Стабільна форма. Кліматичні умови і хімічні речовини не впливають на цілісність структури і зовнішнього шару.
  • Пожежна безпека. У виробництві композитних матеріалів використовуються стійкі до займання компоненти.
  • Стійкість до низьких і високих температур. Пластини не втрачають свої властивості при температурі від —50°С до +80°С.
  • Тривала експлуатація. Продукція з композиту зберігає свій зовнішній вигляд протягом 50 років.

Як застосовується алюмінієвий композит в рекламі

Композитний матеріал може використовуватися для створення вуличних та інтер'єрних рекламних конструкцій. Для зовнішньої реклами застосовуються пластини із товстим шаром металу та фторвуглеводним покриттям .

Матеріал легко видозмінює форму і є стійким до впливу навколишнього середовища. Це ідеальний вибір для безшовних світлових коробів, об'ємних вивісок, ефектних навігаційних табличок, рекламних щитів. Композит придатний для УФ- і трафаретного друку, а також нанесення самоклейної плівки.

Компанія АВЕРС пропонує якісні алюмінієві панелі різних розмірів за доступними цінами з доставкою по Україні. Фахівці допоможуть підібрати потрібний різновид, залежно від застосування. Зв'яжіться з нами по телефону або заповніть онлайн-форму.

Товари зі статті
Sale
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+