Шість переплетених «пелюсток» охоплюють фасад магазину Dior

22.05.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 14
Шість переплетених «пелюсток» охоплюють фасад магазину Dior

Металеві пелюстки огортають фасад магазину Dior у Женеві – ніжність, закарбована у металеві панелі. 

Елементи фасаду підіймаються вгору від основи будівлі, розширюючись у центрі, а потім звужуються до даху будівлі. Загалом будівля має шість поверхів. Пелюстки також регулюють світлові потоки всередину магазину, оскільки сама конструкція має панорамні вікна на всіх поверхах. 

Всередині приміщення оздоблене поверхнями нейтральних тонів і дерев’яними панелями, які виділяються кольорами та візерунками весняно-літньої колекції Dior 2024. Вбудовані вітрини з витонченими полицями та скляні шафи вирівнюють внутрішній простір і освітлюються в стилі галереї.

Вночі бутик стає величезним вуличним ліхтарем. 

Підвісний дах, що спирається на верхівки пелюсток, облицьований алюмінієвими композитними панелями. Подібні рішення зустрічаються в архітектурі доволі часто, оскільки композит – це легкий та стійкий матеріал, що відмінно підходить для роботи з конструкціями, де треба максимально знизити навантаження. 

Щодо самих пелюсток – судячи з розмірів, це складна індивідуальна робота, кожен з фрагментів подекуди сягає пʼяти метрів у висоту. Менш масштабну конструкцію можна також відтворити з алюмінієво-композитних панелей. Гнучкість сплаву ECOBOND дозволяє виготовити такі викривлені вироби. Складність в такому проєкті буде в розрахунку, фрезеруванні, згинанні та монтажу. Але для професіоналів – це цілком реально.