Штаб-квартира НХЛ на Манхеттені

21.02.2023
Креатив
Прочитали: 734
Штаб-квартира НХЛ на Манхеттені

Штаб-квартира НХЛ на Манхеттені – проєкт, який хотів би зробити кожний архітектор.

Творці інтер'єру зібрали всі пам'ятні моменти Ліги в одному місці, зробивши зі штаб-квартири майже музей.

Домашній офіс НХЛ займає 5 поверхів у новому нью-йоркському хмарочосі в One Manhattan West – заскленій 67-поверховій вежі.

В результаті вийшов запалющий офіс, в якому відображені пам'ятні моменти, які занурюють як співробітників, так і гостей в культуру Ліги. Нова штаб-квартира включає ряд приміщень, у тому числі приватні кабінети, відкриті робочі простори, конференц-зали, медіазали, соціальні зони та кафетерій.

Основа внутрішнього оздоблення: бетонна підлога, бежеве килимове покриття та дерево теплих тонів, а також безліч яскравих деталей.

Однією з центральних деталей є медіастена поряд зі сходами. На стіні демонструються ігри, графіка, стрічки соціальних мереж та оголошення персоналу. Пам'ятні речі НХЛ можна знайти по всій штаб-квартирі, включаючи стіну з шайбами, підписаними гравцями, перегородку з хокейних ключок та коридор, заставлений уніформою клубів-членів ліги.

В одній зоні є скляна панель, що окремо стоїть, з вигравіюваним трофеєм Кубка Стенлі. Для гравіювання з торцевим підсвічуванням добре підійде прозорий литий акрил

В офісі додали більше середовищ для спільної роботи, щоб підвищити продуктивність, кабінки для нарад, білі дошки із сидячими місцями на столі та неформальні зони відпочинку. В офісі також є відділ новин, студія мовлення та монтажні.

Чорний литий акрил для літер на стіні.

Сріблястий логотип Ліги – подібне легко виготовити з формованого дзеркального полістиролу

В будівлі багато панормамних вікон, а саме приміщення має багато відкритих суспільних зон, щоб відокремити тематичні зони, використовували вітражну самоклейну плівку в комбінації з традиційною рекламною плівкою, типу Oracal 641

Для нанесення графічних елементів на стіну фарбою (а таких деталей в штаб-квартирі достатньо) зазвичай використовують плівку для трафаретів

Підвісні стелі оздоблюють стіновими панелями, як альтернатива – алюмінієвий композит з глянцевим покриттям

Світлини зроблені Еріком Лайнелем

Товари зі статті
Бірюзовий глянцевий Oracal 8300 54, вітражна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Білий матовий Oramask 811, трафаретна самоклеюча плівка
рулон
-
+
121,93 ₴/м2
Сума: 6 096,50 ₴
Чорний 101.48000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 928,19 ₴/м2
Сума: 11 938,39 ₴
Прозорий, 6 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
2 371,22 ₴/м2
Сума: 14 826,05 ₴
Срібло дзеркальне OCTOPLAN полістирол листовий, 3 мм
лист
-
+
1 581,98 ₴/м2
Сума: 3 163,96 ₴