Сонячна електростанція у Туреччині

25.03.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 14
Сонячна електростанція у Туреччині

Центр керування однієї з найбільших сонячних електростанцій в Європі – багатошаровий фасад з металевих панелей на будівлі посеред поля з мільйонами сонячних панелей. Щось справді космічне. 

Сонячна електростанція розташована у Туреччині, на рівнинах Карапінар. Місцевість схожа на пустелю, тож не придатна для сільського господарства, натомість їй знайшли слушне використання. 

Фасад будівлі складається з 7200 сталевих панелей і виконує функцію кліматичного регулятора для будівлі всередині. Панелі мають різний ступінь прозорості завдяки перфорації. Усередині центральної будівлі управління розташовані офіси та приміщення для зустрічей інженерів і менеджерів, а також громадські зони для проведення освітніх заходів і виставок для залучення людей до сонячних технологій.

Вдень фасад закриває будівлю від сонця, а вночі – дає можливість бачити станцію ізсередини. 

Всередині будівлі розташована невелика зелена зона, щось на кшталт патіо. Вона висаджена ендемічними видами рослин і дерев, які потребують мінімального зрошення та догляду.

Як альтернативу сталевим панелям для створення складних фасадів, а тим паче із перфорацією, можна використовувати алюмінієві композитні панелі. Панелі мають кілька серій, що відрізняються за площею листів, а також за декоративним зовнішнім покриттям. Дзеркальні панелі зовнішньо повністю відтворюють ефект металевого фасаду. Композит придатний до перфорації та відмінно тримає площинність з вирізаною площею до 1/3 від загальної площі панелі.

Товари зі статті
Золото дзеркальне ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
1 974,93 ₴/м2
Сума: 13 974,60 ₴