Шовкотрафаретний друк — просте рішення

21.04.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2371
Шовкотрафаретний друк — просте рішення
Цифрові технології змінили друковану та рекламну галузі і розширили художні межі, створюючи різні техніки. У дизайнерів з'являються нові творчі можливості в різних формах, які раніше було важко уявити. Однак традиційні технології друку не пішли в минуле. Наприклад, трафаретний друк і зараз залишається одним з найнадійніших методів виготовлення рекламної продукції.

Основи трафаретного друку

Трафаретний друк заснований на простому відкритті: якщо ми натягнемо шматок шовкового матеріалу на дерев'яну раму з наклеєним на неї трафаретом, це можна буде використовувати для багаторазового відтворення одного і того ж зображення, пропускаючи чорнило через отвори трафарету. Звичайно, з плином часу були досягнуті великі успіхи в матеріалах, методах і обладнанні, що дозволяє поліграфістам сьогодні друкувати практично що завгодно на будь-яких поверхнях.

Для нанесення зображень з тонкої сітки виготовляються спеціальні трафарети. Ці сита потім покриваються емульсією для створення форми. Після висихання сита ретельно промиваються і знову сушаться. Тепер через них за допомогою ракеля можна продавити фарбу на задруковувану підкладку. У разі створення багатоколірного зображення — для кожного кольору потрібно окреме сито.

Переваги трафаретного друку

Процес «старої школи» є дуже універсальним і надзвичайно популярним. Що ж робить його таким популярним?

  • унікальні візуальні ефекти. Фарби для трафаретного друку вбираються глибше, забезпечуючи чіткіші краї зображення. Крім того, фарби можна наносити більш товстим шаром, що дає приємні тактильні відчуття і більш яскраві і живі кольори навіть на темних відтінках. Зовнішній вигляд відбитків привертає увагу;
  • економічна ефективність і великі обсяги. Трафаретний друк є більш рентабельним у порівнянні з цифровим друком, оскільки він дозволяє якісно створювати великі наклади. У цьому випадку ціна одного відбитка залишається досить низькою, а ресурс форми із зображенням дуже великий.
  • універсальність. Трафаретні верстати дозволяють наносити зображення на широкий спектр матеріалів, в тому числі самоклейні плівки, тканини, жорсткі пластики, метал, скло та тощо. За допомогою одного сита можна випускати різні продукти: наприклад, банери, футболки, капелюхи. Також технологія не обмежена розміром або формою;
  • довговічність. Здатність фарби для трафаретного друку зчіплюватися з матеріалом забезпечує довговічне зображення. При нанесенні друку на тканину висушені при нагріванні відбитки витримують повторне прання без розтріскування та пошкодження. Крім того, до чорнила можна додавати речовини і покриття, щоб зробити їх стійкими до ультрафіолетових променів, подряпин, хімічних речовин і вологи, що дозволяє продуктам прослужити довгі роки.

Трафарет без проблем з ORACAL 1668

Трафаретний друк забезпечує стійкі і довговічні відбитки, що робить цю технологію вельми популярною при виготовленні реклами або табличок різного змісту. Однак якість рекламної продукції залежить не тільки від друкарської технології, але і від правильного підбору підкладки: її якості і сумісності з конкретним способом друку.

Поверхня ORACAL 1668 від світового лідера в області вінілових плівок чудово підходить для нанесення трафаретного друку, завдяки чому забезпечується першокласна якість зображень. Чорний клейовий фон дає можливість блокувати колір обклеюваної поверхні, тому плівка може наноситься на іншу рекламу без попереднього демонтажу або підготовки. Галузь застосувань ORACAL 1668 є досить широкою:

  • реклама на транспорті;
  • оформлення фасадів будівель;
  • реклама в місцях продажів

Отже, трафаретний друк продовжує залишатися затребуваним методом друку в різних комерційних сегментах. Компанія AVERS пропонує прекрасний асортимент плівок для різноманітних завдань. Використовуючи продукцію від світових лідерів, завжди можна бути повністю впевненим у кінцевому результаті. Звертайтеся у чат або за телефонами за професійною консультацією.

Товари зі статті
Білий глянцевий Oracal 1668, самоклеюча плівка з чорним клеєм
рулон
-
+
Білий матовий Oracal 1668, самоклеюча плівка з чорним клеєм
рулон
-
+