Сучасний університетський студентський центр у Мічигані

11.04.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 5
Сучасний університетський студентський центр у Мічигані

Університетський студентський центр у Мічигані, оздоблений зовні металізованими панелями. Та родзинка будівлі зокрема у перфорованих золотистих панелях, через які під певним кутом проходить світло, створюючи ілюзію тіні від руху великих дерев. 

Це вже не перший приклад масштабного будівництва, де концепція комплексу побудована на взаємодії із ландшафтом навколо, це виражено у формах та матеріалах споруди. При розробці плану студентського центру вирішили у зовнішньому дизайні відтворити суть Мічиганських лісів через ті самі перфоровані панелі під кутом до фасаду, які і створюють всередині приміщення ефект бурхливого лісу навколо. Багато переробленої деревини і в середині центру. Атріум, або «серце» будівлі, обшито деревом, що нагадує мічиганські кедрові ліси, і освітлюється мансардними вікнами. 

Вся верхня зовнішня частина споруди обшита касетами з металізованих панелей, як бачимо, алюмінієві композитні панелі досі є одним з найпопулярніших методів обшивки фасадів, зокрема внутрішніх підвісних частин даху та перекриття задля зниження навантаження на конструкцію. 

Вертикальні золотисті перфоровані панелі можна зробити зі сталевих листів, або з листів АКП із декоративною золотистою поверхнею. Композит відмінно фрезерується та ріжеться, і добре зберігає площинність та геометрію після вирізання до ⅓ від загальної площі листа. 

Будівля оснащена системами для економії води та енергоощадження при опаленні. 

Будівництво було завершене у 2023 році, автори проєкту – компанія Cannon Design. 

Товари зі статті
Золото ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
888,42 ₴/м2
Сума: 6 774,20 ₴
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
804,00 ₴/м2
Сума: 5 829,00 ₴
Категории из статьи