Тентові тканини для весільних церемоній

17.08.2021
Кейси Матеріали для тентів
Час читання 10 хв
Прочитали: 2255
Тентові тканини для весільних церемоній

Тентові тканини TENTEX — надміцний матеріал, який традиційно використовується для виготовлення надувних виробів, тентів, наметів, різних накриттів. Наш одеський клієнт, компанія DREAM WAY, знайшла йому незвичайне застосування: оформлення підлогових покриттів під час виїзних весільних церемоній.

Про проекти

DREAM WAY спеціалізується на організації різноманітних заходів, у тому числі весіль. Компанія створює концепцію торжества, а також займається декоруванням місця проведення весілля.

Раніше для оформлення зони, по якій наречена йде до нареченого, а також підлогових ділянок фотозони, використовувалися самоклейні плівки. Однак у підрядника виникали певні труднощі з нанесенням, іноді з'являлися бульбашки і нерівності. При цьому плівки мають істотне обмеження по ширині і не можуть використовуватися повторно.

Тентові тканини TENTEX білого кольору стали ідеальним рішенням. Вони досить широкі (ширина рулону 2,5 і 3 м) і щільні, що дозволяє блокувати колір підлоги. Крім того, вони зручно розкладаються, а після церемонії їх можна просто згорнути, при демонтажі не пошкоджується оригінальне покриття підлоги. Миття, транспортування і зберігання не викликають проблем.

Великий асортимент кольорів також дозволяє підібрати покриття для підлоги і для весіль, декорованих у іншій кольоровій схемі. Зокрема, досить популярною є фотозона, оформлена за допомогою чорних тканин.

Тентові тканини TENTEX

Вінілові тканини TENTEX — сучасний композитний матеріал, виготовлений із поліестерової нитки, покритої ПВХ. Серед його переваг міцність і водночас мала вага, еластичність і довговічність. За допомогою самоклейних плівок або фарби на TENTEX можна наносити зображення. Якщо необхідно збільшити розмір полотна, тканини можна зшивати, зварювати і склеювати.

Результат

Приємний білий відтінок із глянцем виглядають дуже ефектно і добре підходять до весільного декору. Міцність тканин дозволяє використовувати їх навіть на масштабних заходах із великою кількістю гостей. Рішенням задоволені й гості, й організатори.

Коментар

Танасова Юлія, DREAM WAY:

«Ми часто використовуємо тканини TENTEX, щоб оформити доріжку для нареченої. Наші замовники завжди задоволені роботою і матеріалом. Фотографії говорять самі за себе!»

Про компанію DREAM WAY

Святкове івент-агентство DREAM WAY вже близько 10 років спеціалізується на організації весіль, а також корпоративних заходів, дитячих свят і шоу-програм «під ключ». Компанія займається складанням кошторису, підбором виконавців, координацією їхньої роботи і декоруванням приміщень. Креативна команда з великим досвідом роботи і власна технічна база дозволяють реалізовувати проекти будь-якої складності.

https://dream-way.com.ua/

https://www.instagram.com/fotozona_dreamway

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для будівництва, реклами та дизайну. Хочете підібрати оптимальне рішення для конкретного проекту або отримати професійні рекомендації? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Білий TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
180,60 ₴/м2
Сума: 22 575,00 ₴