Дзеркальний АКП у архітектурі

16.08.2021
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Час читання 20 хв
Прочитали: 2186
Дзеркальний АКП у архітектурі

Алюмінієвий композит ECOBOND — високотехнологічний сучасний матеріал, затребуваний у різних сферах. Він успішно застосовується для оздоблення МАФів і великих комерційних будівель, створення великогабаритних рекламних конструкцій та оформлення інтер'єру. Дзеркальний композит виглядає особливо яскраво і естетично і є пріоритетним вибором для архітекторів, які прагнуть вписати ті чи інші споруди у навколишній ландшафт. Пропонуємо надихаючу добірку рішень по всьому світу, де дзеркальна обшивка перетворила найрізноманітніші будівлі на своєрідний архітектурний шедевр.

Готель у Китаї

У Ічані, провінція Хубей розташований готель, що складається з 18 дзеркальних будиночків, розкиданих по схилу гори.

Деякі будинки за формою нагадують космічні кораблі, інші мають видовжену або квадратну форму, а також T- та Y-подібну конструкцію.

Унікальний пейзаж густого туману в горах, що огортає будівлі, надає тиху і таємничу атмосферу чайному саду, на території якого розташований готель.

Автономний котедж в Мексиці

Дзеркальне облицювання стає популярним вибором серед архітекторів віддалених будинків, які хочуть, щоб навколишня природа залишалася незайманою. Casa Etérea — дзеркальний будинок для відпочинку від архітектора Прашанта Ашока — автономна будова (з сонячними батареями і збором дощової води), що гармонійно вписується в навколишнє середовище.

Будівля площею 75 м2 розташована на мальовничих схилах згаслого вулкана в оточенні 10 тис. га незайманої природи.

Розважальний простір у Каліфорнії

Дзеркальний будинок-невидимка неподалік від національного парку Joshua Tree National Park (Каліфорнія, США) — спільна робота дизайнера Томас Осинська і кінопродюсера Кріса Хенлі. Споруда розташована в віддаленому місці, в її дзеркальних стінах відбиваються околиці пустелі.

Будова площею 511 м2 використовується для фотозйомок та проведення заходів.

Онкологічний центр у Великобританії

Лондонська архітектурна студія AL_A проектувала будівлі онкологічного центру Maggie Centre, який знаходиться на території госпіталю в Саутгемптон (Великобританія).

Дизайнери прагнули, щоб відвідувачів оточували сади і зелень, тому дзеркальне оздоблення стало оптимальним рішенням

Альпійська інсталяція

Про проект Mirage Gstaad ми вже писали тут. Це дзеркальна будівля, створена американським художником Дугом Ейткеном.

Від сходу до заходу мінливий ландшафт Альп і погода відбиваються на поверхні павільйону. Вночі світло проступає зсередини через віконні профілі, прорізані по боках.

Із деяких ракурсів Mirage здається частиною природи, в той час як з інших точок огляду створюється ефект калейдоскопа. Наприклад, нижня сторона карниза відбиває польові квіти і траву просто поруч із рухливими хмарами фронтонів.

Художній склад в Нідерландах

Depot Boijmans Van Beuningen — сховище творів мистецтва площею 15 000 м2 у нідерландському Роттердамі, облицьоване 1500 вигнутих дзеркал. Згідно з проектом архітектурної компанії MVRDV, будівля повинна повністю інтегруватися в навколишнє середовище, красиво відбивати перехожих і погодні явища.

Детальніше про цей проект можна прочитати в нашому блозі тут.

Студія в Бельгії

Cowes і Colok — дві мобільні архітектурні майстерні компанії TOOP Architectuur. Для будівництва використані недорогі транспортні контейнери. За словами архітекторів, дзеркальне оздоблення покликане зробити офіс максимально непомітним і дозволити пейзажу «говорити»: споруди оточує красивий зелений ландшафт пагорбів.

Житлова прибудова в Мадриді

Дзеркальні листи АКП, які гарно відбивають зелене листя, використовуються для зовнішнього оздоблення житлової прибудови La Madriguera в Мадриді.

Проект реконструкції художньої студії площею 50 м2 у затишний будинок для молодої пари розробило архітектурне бюро Delavegacanolasso. Дизайнери прагнули до того, щоб будівля була практично непомітною і не впадала в очі на фоні навколишнього саду.

Господарська прибудова в США

Американська студія Altus Architecture + Design створила для лісистої місцевості в Міннесоті проект приватної резиденції.

Господарська прибудова, яку можна побачити з вікон основного приміщення, оздоблена дзеркальними матеріалами. За задумом дизайнерів, вона повинна «розчинятися» у лісі, відбивати мальовничі краєвиди і оптимізувати природне освітлення.

Цікавить ціна на дзеркальний композит ECOBOND, хочете побачити зразки або отримати рекомендації щодо його обробки? Звертайтеся до офіційного дистриб'ютора — компанії AVERS. Менеджери радо нададуть відповіді на всі питання у чаті або за телефоном.