Незвичне оздоблення маяка

13.08.2021
Креатив Матеріали для друку
Час читання 5 хв
Прочитали: 2020
Незвичне оздоблення маяка

Захист навколишнього середовища — популярна тема в творчості сучасних художників. Матеріали AVERS можуть стати прекрасною основою для мистецьких проектів із соціальною спрямованістю. Цікаво? Представляємо традиційний матеріал у рубриці «Креатив»!

Французький художник Мігел Шевальє оновив зовнішній вигляд маяка в Сен-Тропе. Публічний твір мистецтва представляє собою полотно, яке огортає маяк і перетворює його на «маніфест кольору»

Щоб створити великомасштабний твір, художник переглядає форму коралів через цифрову призму. На темно-синьому тлі масивні гілки коралів накладаються одна на одну, створюючи враження підводного рифу.

Завдяки використанню флуоресцентних фарб, а також ультрафіолетових прожекторів, художній кораловий риф вночі світиться, подібно до того, як випромінюють світло деякі морські тварини.

У цьому творі художник досліджує відносини людей із живим, видимим і невидимим. Тут розглядаються коралові екосистеми, які є одними з найбільш вразливих в світі.

Шукаєте спосіб розмістити великомасштабне зображення на міських будівлях? Рекомендація AVERS — литий банер для друку. Міцний і надійний матеріал із гладкою поверхнею добре підходить для прямого друку сольвентними, екосольвентними і УФ-чорнилами. При цьому він чудово склеюється і зварюється, що дозволяє створювати проекти найбільших розмірів. І якщо вже в безпосередньо поряд із морем, під поривами вітру і солоними бризками, банер не втрачає зовнішню привабливість, то в умовах більш спокійного міського середовища його довговічність не залишає ніяких сумнівів.

Товари зі статті
Білий матовий Printex C 430 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+
Білий матовий Printex C 510 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+