Нестандартна вхідна група

13.08.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1995
Нестандартна вхідна група

Професійна, добре продумана і креативна вивіска дозволяє компанії краще висловити послання бренду і привабити більше уваги. Це є особливо актуальним, коли йдеться про послуги преміум-класу, наприклад, продаж нерухомості. Якісні матеріали AVERS, технологічні знання і творчий підхід допомогли нашим запорізьким клієнтам, RA KREDO PROMOCOD, створити унікальну вивіску для офісу Sitalo Real Estate в Києві.

Про замовника

Sitalo Real Estate — велике агентство з офісами в Києві, Львові та Запоріжжі. Компанія надає допомогу з купівлі, продажу та оренди житлової та комерційної нерухомості в різних регіонах України.

Особливості проекту

Важливою вимогою замовника була стильова єдність вивіски і вхідної групи. Необхідне було яскраве рішення, добре помітне і вдень, і вночі.

Підрядник — RA KREDO PROMOCOD — запропонував досить оригінальний варіант: створити короб із чорного композиту ECOBOND і «врізати» в нього підсвічені літери. Для цього облицювальні касети фрезерувалися і врівень вклеювалися світлові елементи, виконані в кілька шарів — з молочного і кольорового акрилу Altuglas.

АКП ECOBOND

Унікальний сендвіч-матеріал, що поєднує міцність алюмінію і малу вагу сучасних полімерів. Він однаково ефективно може використовуватися для зовнішнього оздоблення фасадів, декору інтер'єру і створення рекламних конструкцій. АКП чудово піддаються обробці, витримують експлуатацію зовні приміщень і представлені в широкому асортименті фактур і відтінків.

Акрил Altuglas

Молочний і кольоровий напівпрозорий акрил — «золотий» стандарт для створення сучасних світлових вивісок. Прекрасні оптичні властивості, приваблива поверхня, можливість обробки різними способами забезпечують йому популярність серед рекламістів і дизайнерів.

Результат

Нестандартний підхід до дизайну і технологічного виконання вхідної групи дозволив отримати унікальну конструкцію, що одночасно виконує функцію вхідної групи і рекламної вивіски. Завдяки підсвічуванню у темний час букви цікаво виділяються на чорному тлі. При цьому стійкість композиту дає впевненість у тривалій експлуатації рішення. Замовник залишився дуже задоволеним і продуктивна співпраця між RA KREDO PROMOCOD і Sitalo Real Estate триває й на інших об'єктах.

Коментар

Лідія, RA KREDO PROMOCOD:

«Фрезерування АКП і багатошарове проклеювання акрилу дозволили створити дуже незвичну конструкцію. Ми любимо нестандартні рішення і пишаємося цим проектом!»

RA KREDO PROMOCOD

Запорізька компанія RA KREDO PROMOCOD надає широкий спектр послуг у галузі внутрішньої і зовнішньої реклами, брендування торгових точок, оформлення вхідних груп і козирків. Майже 20-річний досвід роботи, накопичені знання, власне виробництво, професійний штат дизайнерів та інженерів дають можливість пропонувати клієнтам унікальні рішення.

про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для будівництва, реклами та дизайну. Хочете підібрати оптимальне рішення для конкретного проекту? Звертайтеся до менеджерів — у чат або за телефоном.

Товари зі статті
Sale
Молочний 100.27000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
10 436,83 ₴/м2
1 432,82 ₴/м2
Сума: 8 871,31 ₴
Молочний, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 175,73 ₴/м2
Сума: 7 351,25 ₴
Помаранчевий вітражний 100.15000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 339,34 ₴/м2
Сума: 8 374,22 ₴