Ламінована банерна тканина PRINTEX серії L440

15.05.2019
Корисна інформація Матеріали для друку
Прочитали: 2268
Ламінована банерна тканина PRINTEX серії L440

Банерна тканина торгової марки Printex Frontlit серії L440 відноситься до категорії ламінованих ПВХ-тканин для виготовлення рекламної продукції. Світлопропускна здатність даного матеріалу складає десять відсотків.

Полівінілхлоридне полотно данної модифікації було розроблено одним з провідних підприємств високотехнологічної азіатської держави - Південної Кореї. На момент створення ця тканина кардинально відрізнялася від усіх аналогов. Головними перевагами Printex Frontit L440 є абсолютна гладкість і рівномірно-матова поверхня, що як не можна краще підходить для нанесення рекламних поліграфічних зображень з високим ступенем чіткості. Питома вага одного квадратного метра цього різновиду полотна складає 440 грамів, що є відмінним показником виходячи з вагових характеристик і міцності.

Характеристики Printex Frontit L440

До переваг Printex Frontit L440 відноситься:

  • Висока стійкість до дії ультрафіолетових променів. Навіть після тривалого експлуатаційного періоду цей різновид банерної тканині практично не піддається вицвітанню (жовтінню).
  • Поверхня полотна - гладка і матова, чудово підходить для широкоформатного і інших типів друку.
  • Відмінні характеристики. Полотно з цього матеріалу відрізняється довготривалою стійкістю до температурних перепадів, механічних впливів, вітрового навантаження. Володіє розмірної стабільністю, зберігає первісну конфігурацію тривалий час без необхідності використання додаткових армуючих матеріалів. Практично повна відсутність ефекту «вафельних рушників».
  • Унаслідок ламінації високої якості і наявності армування 12х18 ниток на квадратний дюйм полотно і, відповідно, зображення, не розтягується, не розповзається в боки.
  • Хороша здатність з'єднання. Матеріал можна стикувати, створюючи повномасштабні зображення великої площі, при дотриманні всіх технологічних нюансів стикувальні шви практично неможливо розрізнити. Основним призначенням банерної тканині цього типу є виготовлення друкованої продукції за допомогою УФ-затверджуючих, екосольвентних і сольвентних чорнил.

Використовується в якості носіїв для різних різновидів зовнішньої реклами: стендів, брандмауерів, транспарантів-перетяжок і інших. Термін служби в залежності від експлуатаційних умов може становити один рік і більше. Рекомендована температура, при якій забезпечується вищевказаний період використання знаходиться в межах від мінус двадцяти до плюс сімдесяти градусів.

Де в Києві купити банерну ламіновану тканину Printex Frontit

L440У Києві, як і в багатьох інших українських обласних центрах, наприклад, в Запоріжжі, Одесі, Львові, Житомирі, Харкові, можна придбати високоякісну банерну тканину цієї та інших модифікацій в представництві компанії АВЕРС. В будь-які інші населені пункти країни можна замовити доставку невеликих обсягів продукції транспортними компаніями, а в разі оптового замовлення ми зможемо привезти його в місце призначення, використовуючи власний парк вантажних автотранспортних засобів середньої/великої тоннажності. Крім доставки самих матеріалів, ми також зможемо виготовити макети за розмірами, запропонованими замовником, здійснити передпродажну обробку рекламних носіїв. Якщо ви бажаєте отримати рекламні носії найвищої якості за цінами підприємств-виробників, звертайтеся до послуг компанії АВЕРС. Для цього вам слід зв'язатися з менеджером з найближчого регіонального відділення за телефонними номерами, вказаними у вкладці «Контакти», щоб уточнити умови угоди. А якщо ви є професіоналом у сфері виробництва рекламної продукції та повністю впевнені у виборі, тоді в будь-який час оформляйте замовлення самостійно на нашому сайті, вказавши необхідну кількість товару, що купується і контактні дані. Найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер компанії АВЕРС.