Методи з'єднання та кріплення банерних тканин

12.03.2019
Новинки Матеріали для друку
Прочитали: 4792
Методи з'єднання та кріплення банерних тканин

Банерні (ПВХ) тканини - зносостійкий і стійкий до впливів навколишнього середовища матеріал, який слугуватиме не менше 3-х років (для «литих» вінілових тканин) й може використовуватися для виготовлення зовнішньої та внутрішньої рекламної продукції. Усі тканини можна зшивати, склеювати, перфорувати, встановлюючи люверси і рамне кріплення. Зупинимося на цих методах детальніше. Інформація допоможе не припускатися помилок в роботі й створювати надійну продукцію.

Як правильно зварювати банерну тканину

Зварювання - найбільш популярний метод з'єднання вінілових тканин, оскільки він є дуже швидким та надійним. Для процесу необхідне спеціальне обладнання. Гаряче повітря або НВЧ нагріває поверхню, зовнішній шар полівінілхлориду розплавляється, і дві розплавлені поверхні скріплюються під тиском. Якщо врахувати усі рекомендації, можна отримати надійне герметичне з'єднання.

методы соединения баннерных тканей

Перш ніж зварювати елементи, необхідно знежирити стики. Щоб отримати якісний шов, необхідно притиснути матеріал зварювальним апаратом, або валиком (у разі ручного зварювання). При цьому важливо розрахувати силу тиску валиком, щоб не деформувати край, й користуватися  валиком плавно і без ривків.

Як правильно склеювати банерну тканину

Фахівці рекомендують склеювати банери з допомогою ціаноакрилатного клею. Розподіляти його необхідно крапельним способом, щоб не розчинилися інші частини полотна. Результатом є міцний, але дещо жорсткий стик.

Варто відзначити, що склеєний виріб великого розміру не придатний для тривалого використання на вулиці. Великі конструкції найкраще одночасно склеювати та зшивати.

Як правильно зшивати банерну тканину

Зшивання є найміцнішим методом скріплення, оскільки в утворенні з’єднання  беруть участь не лише зовнішні шари матеріалу, а й міцна поліестерова основа. Радимо зшивати полотна банера з тильного боку. Необхідно робити 5 стібків на 1 см2.

Перфорування

Встановлення банерів - досить складна процедура. Щоб зафіксувати вінілове полотно, використовують люверси - металеві кільця для протягування троса. Цей спосіб кріплення є дуже практичним, оскільки дозволяє рівномірно розподіляти напругу на тканину і уникнути її розриву в місцях прикладання зусиль. Люверси застосовуються, коли потрібно натягнути банер на металевий каркас за допомогою мотузки. Щоб підсилити конструкцію, скраю полотна, в місцях розміщення люверсів, банерну тканину підвертають, а по кутах використовують закріплення в кілька шарів.

Крепление баннерных тканей

Існують 2 види монтажу готової вінілової тканини - каркасний і безкаркасний. Для монтажу металоконструкцій найчастіше використовують металеві куточки або профільні труби. Щоб розтягнуте полотно на каркасі не ушкодилося, необхідно дотримуватись певних рекомендацій. Для успішної роботи слід використовувати додаткові інструменти, зокрема металеві скоби і затискачі.

Товари зі статті
Білий матовий Printex C 430 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+
Білий матовий Printex C 510 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+