ТОП-3 літніх атракціони

26.07.2021
Застосування матеріалів Човнові матеріали
Час читання 10 хв
Прочитали: 2285
ТОП-3 літніх атракціони

Середина літа — час пікової популярності для різноманітних водних атракціонів. При цьому стандартні літні атракціони могли встигнути набриднути. Тож час запропонувати клієнтам, пов'язаним із індустрією відпочинку і розваг, щось нове. Надувні атракціони з ПВХ-тканин Boatex — це можливість залучити додаткову аудиторію і підвищити рентабельність. Пропонуємо топ атракціонів, які можна оперативно і просто виготовити, без інвестицій у додаткове обладнання.

Найкращі атракціони з тканин Boatex

Великий асортимент тканин Boatex різної щільності й у різних відтінках дає можливість реалізовувати як поодинокі, так і масштабні проекти для тематичних парків, центрів сімейного відпочинку, туристичних комплексів, ярмарків і фестивалів, що проходять у води. Серед найбільш популярних у дітей і дорослих варіантів:

  • Бамперні човни. Це унікальний річковий атракціон, на якому зазвичай може розміститися одна людина (іноді двоє). Вони створені для мілководдя. Бувають як моторні, так і гребні варіанти. Зазвичай вони мають сферичну форму і оформлені за допомогою різнокольорових малюнків. За день на такому човні може покататися велика кількість відвідувачів, тому атракціон досить швидко окупиться.
  • Надувні гірки. Можуть встановлюватися як у приватному басейні, так і у будь-якому громадському місці у води, підходять для різних вікових категорій. Такі водні атракціони можна легко встановлювати і демонтувати в кінці сезону. У складеному вигляді він займає мало місця, а надувається всього за кілька хвилин. Виготовлені з вінілової тканини гірки є безпечними для дітей.
  • Надувний батут. Так само, як і надувні гірки, безпечний для дітей. Швидко і легко монтується, не вимагає великого приміщення для зберігання після сезону. Великий плюс такого батута — можливість встановити його в будь-якому місці і без проблем транспортувати в разі потреби. Важлива перевага для цього бізнесу.

Атракціони з тканин Boatex: переваги

Човнові тканини BOATEX — міцний і легкий сучасний матеріал, армований ПВХ. Їх можна зшивати, склеювати і зварювати, що дає можливість виготовляти вироби різноманітних форм та розмірів.

Матеріал не боїться прісної і солоної води, зберігає герметичність. Вироби відрізняються особливою міцністю і надійністю, зберігають форму в надутому вигляді, можуть активно експлуатуватися у різну погоду, в прісній і солоній воді.

Атракціони, виготовлені з тканин BOATEX, мають такі переваги:

  • Зручне встановлення. Все обладнання, яке потрібне, — це надувний насос. Надувні вироби можна розмістити на будь-якому відкритому просторі, вони не бояться перепадів температур і вологості.
  • Доступна ціна. У порівнянні з будівництвом водної гірки або басейну, вартість встановлення надувних водних атракціонів є доступнішою.
  • Безпека. ПВХ-тканини мінімізують ризик травм — тут немає гострих кутів і твердих поверхонь.
  • Компактність. Для монтажу і демонтажу не потрібно багато місця. Транспортування і логістика також не вимагають спеціальних умов.
  • Ремонтопридатність. Легкі пошкодження досить просто відремонтувати навіть у домашніх умовах. Детальніше про це можна прочитати тут
  • Легкий догляд. Вироби з ПВХ-тканин не бояться грибка і цвілі, не вимагають складного догляду. Хочете більше дізнатися про миття, обслуговування та видалення плям? Читайте тут

Залишилися інші питання щодо тканин BOATEX або інших матеріалів, пропонованих AVERS? Телефонуйте менеджерам або пишіть у чат.

                              

Товари зі статті
Sale
Жовтий BOATEX човнова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
168,42 ₴/м2
151,58 ₴/м2
Сума: 18 947,50 ₴
Червоний BOATEX човнова тканина 800 г/м2
рулон
-
+
219,67 ₴/м2
Сума: 22 516,18 ₴
Чорний BOATEX Double Wall човнова тканина 2500 г/м2
рулон
-
+
1 090,03 ₴/м2
Сума: 60 823,67 ₴