Вивіски для NOVUS

27.07.2021
Кейси Акрил (оргскло) Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 2197
Вивіски для NOVUS

У рубриці «Кейси» ми традиційно розповідаємо нашим читачам про найбільш цікаві проекти, реалізовані за допомогою матеріалів, пропонованих AVERS. Важливість привабливої зовнішньої вивіски для великих роздрібних магазинів складно переоцінити. Тому матеріали для неї обираються особливо ретельно. У пріоритеті провідні бренди зі світовим ім'ям, які вкладають кошти у інновації та контроль якості. Акрил і самоклейні плівки, що поставляються AVERS, — функціональна комбінація для створення вивісок преміум-класу мережі NOVUS, розповідають давні клієнти AVERS — київська компанія «Сіті Стайл».

Про замовника

Роздрібна мережа NOVUS дуже відома українським споживачам — магазини представлені по всій країні. Європейський підхід до обслуговування, широкий асортимент товарів, ексклюзивна продукція власного імпорту — все це користується незмінною популярністю у користувачів.

Особливості проекту

Відносно недавно NOVUS придбала магазини мережі Billa і триває активний зовнішній ребрендинг усіх магазинів з урахуванням корпоративного стилю NOVUS.

Важлива складова зовнішнього оформлення — помітна і впізнавана здалеку великоформатна вивіска — саме їх виготовленням і займається «Сіті Стайл», що спеціалізується на виробництві і монтажі зовнішньої реклами будь-якої складності.

Для створення вивісок NOVUS використовується молочний акрил POLYCRYL. Він забезпечує рівномірне світлорозсіювання, легко обробляється і протистоїть складним чинникам навколишнього середовища. Для оформлення у корпоративному зеленому кольорі літери вивіски обклеюються плівкою Oracal 8500.

Тильна і бічні частини об'ємних літер виготовляються з ПВХ OCTOPLAN.

POLYCRYL

Акрил POLYCRYL відповідає найвищим критеріям якості. Це один із найбільш затребуваних матеріалів серед рекламістів. Він піддається всім видам обробки, витримує тривалу зовнішню експлуатацію і забезпечує м'яке і рівномірне світлорозсіювання. Глянцева поверхня виглядає дуже привабливо.

Oracal 8500

Плівки Oracal 8500  від світового лідера в області самоклейних матеріалів компанії ORAFOL — прекрасний компаньйон для європейського молочного акрилу. Напівпрозора плівка рівномірно розсіює світло, а великий вибір кольорів дозволяє підібрати необхідний корпоративний відтінок.

Результат

Великий досвід роботи «Сіті Стайл» дозволив сформувати рекомендації щодо вибору найбільш якісних матеріалів для вивісок NOVUS, які дають можливість бути повністю впевненим у збереженні зовнішнього вигляду і довговічності. Компанія дає п'ятирічну гарантію на конструкцію. Спільна робота над ребрендингом та іншими проектами успішно триває.

Коментар

Юрій, «Сіті Стайл»:

«Ми на ринку 17 років, і 17 років ми — партнери AVERS. За цей час виготовили безліч вивісок, тому добре розуміємо, чого чекати від тих чи інших матеріалів. Замовник нам довіряє — це вагомий аргумент на користь нашого досвіду і на користь якісних матеріалів AVERS!»

«Сіті Стайл»

Компанія «Сіті Стайл» працює з 2004 року і займається реалізацією проектів будь-якої складності в галузы зовнішньої реклами. Великий досвід, креативні дизайнери, парк власного обладнання дають можливість пропонувати клієнтам якісний сервіс «під ключ»: від дизайну і до монтажу готового виробу.

http://citystyle.com.ua/

Про AVERS

AVERS — лідер українського ринку матеріалів для дизайну, реклами і будівництва. Наші менеджери радо допоможуть підібрати правильне рішення для кожного конкретного завдання. Пишіть у чат або телефонуйте просто зараз!

Товари зі статті
Sale
Темно-синій матовий Oracal 8500 007, світлорозсіювальна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Sale
Середній зелений матовий Oracal 8500 009, світлорозсіювальна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Sale
Смарагдовий матовий Oracal 8500 087, світлорозсіювальна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Sale
Зелений матовий Oracal 8500 614, світлорозсіювальна самоклеюча плівка
рулон
-
+
337,61 ₴/м2
303,85 ₴/м2
Сума: 15 192,50 ₴
Молочний, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 225,58 ₴/м2
Сума: 7 662,94 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 4 мм
лист
-
+
395,01 ₴/м2
Сума: 1 469,83 ₴