Барвиста інсталяція

28.07.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 5 хв
Прочитали: 1995
Барвиста інсталяція

Ми продовжуємо стежити за найцікавішими художніми проектами в усьому світі, щоб розповісти українським користувачам, наскільки різноманітні ідеї можна втілити в життя за допомогою матеріалів AVERS. Барвиста інсталяція дизайнера Адама Натаніеля Фурмана «Горда маленька піраміда на Кінгс-Крос» знаменує радість від пожвавлення суспільних місць після затяжного карантину.

Піраміда заввишки близько 9,5 м використовується як маяк на Granary Square, одній із центральних площ Лондона. Конструкція декорована яскравими фірмовими малюнками з впізнаваними мотивами Фурмана, які відбиваються в дзеркальному постаменті, створюючи постійно мінливий орнамент на основі. Кутові вежі постаменту служать лавками.

Основна мета художника Адама Фурмана — прикрашати і покращувати громадські місця, допомагаючи руйнувати соціальні бар'єри і вдосконалювати повсякденне життя людей. Хочете привнести яскраві фарби у міський ландшафт? Рекомендація AVERS — алюмінієвий композит і самоклейні плівки для друку.

Алюмінієвий композит ECOBOND часто використовується для обшивки фасадів як легкий, красивий і довговічний матеріал. Ті ж властивості роблять його популярним і в дизайнерському середовищі. Крім того, листам АКП за допомогою фрезерування або вальцювання можна надавати різні геометричні форми для облицювання найрізноманітніших конструкцій. Плівки для друку Orajet дають можливість декорувати першокласними зображеннями практично будь-які рівні і злегка вигнуті поверхні.

Товари зі статті
Hit
Білий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Срібло яскраве ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴