Універсальна світлоповертальна плівка

30.06.2020
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2322
Універсальна світлоповертальна плівка

Світлоповертальна самоклейна плівка — це унікальний матеріал, який є дуже затребуваним як в рекламі, так і у автодорожній промисловості. Повідомлення або рекламні оголошення, надруковані на світлоповертальній плівці, видно як вдень, так і вночі або в умовах недостатнього освітлення. Залежно від якості і різновиду плівки, зображення іноді видно з відстані майже у півкілометра.

Як працює світлоповертальна плівка?

Усім знайомі дорожні знаки на автомагістралях або наклейки на спецодязі. Особливість матеріалу в тому, що він не підсвічується зсередини, хоча і справляє враження світіння, а відбиває світло в певному куті. Плівку легко видно навіть у найтемніший час доби, коли на неї падає джерело світла.

Світлоповертальна плівка може бути представлена ​​у декількох варіантах — з мікросклокулькою та із мікропризмою. Крім стандартного зовнішнього вигляду, світлоповертальна плівка також може бути представлена ​​у вигляді стільників — у кожний зі стільникових осередків вбудовані маленькі призми або скляні кульки. Поверхня більшості плівок призначена для нанесення друку. Якщо наносити спеціальні напівпрозорі чорнила, то ефект світлоповертання не втрачається.

Переваги світлоповертальних плівок

Протягом дня зображення на плівці виглядає як будь-яка стандартна вивіска. Вночі ж при потраплянні світла, завдяки світлоповертальній здатності, зображення стає більш яскравим і видним здалеку. Таким чином, забезпечується безпека на дорогах, а також підвищується ефективність і помітність реклами.

Ще одна перевага світлоповертальних відбитків — відсутність необхідності в електриці і в складних світлових коробах. Це робить використання плівки ідеальним у ситуаціях, коли немає легкого доступу до джерела живлення, або коли постійні витрати на електроенергію і обслуговування світлового короба є проблемою.

Застосування світлоповертальних плівок

Світлоповертальні плівки — перевірений вибір для виробництва знаків дорожнього руху, як тимчасових, так і постійних. Крім того, це прекрасне рішення для:

  • рекламних вивісок;
  • різноманітних стікерів;
  • оформлення вікон і вітрин у магазинах;
  • реклами на транспорті;
  • обмежувальних стрічок

Підсвідомо світлоповертальні плівки асоціюються з інформацією про безпеку або напрямок, тому, коли рекламне повідомлення, виготовлене з їх допомогою, «мерехтить» вночі, воно дуже швидко привертає увагу людей.

Вибір відповідного матеріалу

На ринку представлено безліч типів світлоповертальних плівок, які відрізняються радіусом видимості у темряві, технологією виробництва і якістю поверхні. Чудовий засіб для створення привабливої ​​реклами і довговічних дорожніх знаків — Profilux 88 AF зі світлоповертальною системою з мікросклокульками.

Найважливіша перевага цього матеріалу — тривала експлуатація — до 8 років, тому він прекрасно підходить як для тимчасових, так і постійних табличок і знаків.

Крім того, плівка є досить гнучкою та еластичною, тому прекрасно наноситься навіть на нерівні поверхні. Одна зі сфер застосування — виготовлення номерних знаків для авто. Плівка придатна для різання плотером, а поверхня призначена для нанесення трафаретного друку.

Компанія AVERS пропонує величезну кількість видів універсальних і спеціальних самоклейних плівок для різноманітних завдань. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб ознайомитися з каталогом товарів, отримати технічні рекомендації, довідатися про ціни, купити першокласні матеріали з доставкою по всій Україні.