Вази з акрилу

02.07.2021
Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2485
Вази з акрилу

Яскраві квіткові акценти вписуються практично у будь-який інтер'єр: будинки, офісу, торгового приміщення або зали для проведення урочистостей. Ідеальне доповнення до будь-якої квіткової композиції — гарна ваза. Крім того, ваза і сама може стати унікальним елементом декору: литий акрил ALTUGLAS дозволяє створювати вази в незліченних варіаціях форм і відтінків.

Підібрати вазу або кілька ваз, які будуть гармоніювати з приміщенням, стилем заходу, освітленням та іншими предметами меблів, може виявитися досить складним завданням. Хорошим рішенням стане створення ваз за власним проектом. Зробити вазу з акрилу можна кількома шляхами: термоформування, склеювання і вирізання виробу з блоку.

Виготовлення вази шляхом термічного формування

У цьому випадку рекомендується використовувати сучасний вітражний акрил ALTUGLAS:

  • великий вибір напівпрозорих глянцевих відтінків завжди присутній на складі AVERS і відкриває безліч можливостей для дизайнерів приміщень і декораторів різних івентів;
  • акрил не псується від води, а також не вступає у взаємодію з добривами, використовуваними для букетів;
  • придатність до механічної і термічної обробки дає можливість створювати вироби найрізноманітніших форм.

Склеювання вази з декількох фрагментів акрилу

З очевидних плюсів — неординарне поєднання кольорів і асиметричних форм, а також раціональне використання матеріалу, наприклад, залишків.

Акрилові деталі вази легко склеюються спеціальними клеями або двосторонніми скотчем. Детальніше про це можна прочитати тут.

Легке склеювання спрощує створення ексклюзивних виробів, якщо комбінувати складові різних відтінків і навіть фактур:

  • місця з’єднання виглядають охайно, навіть при використанні напівпрозорого вітражного акрилу слідів клею на виробі не видно;

  • легка вага матеріалу дозволяє виготовляти вази для дуже великих композицій і без проблем встановлювати їх не тільки на підлогу, але і монтувати на стіни, а дотримання правильної технології склеювання гарантує міцність такого виробу на стиках;
  • міцність і довговічність акрилу дає можливість створювати не тільки вази, а й інші предмети декору — таким чином легко створювати гармонійний інтер'єр.
  • завдяки стійкості до навколишнього середовища акрилові вази без проблем можна використовувати як усередині приміщень, так і для оформлення виїзних заходів на природі.

Вирізування вази з акрилового блоку

Фахівці AVERS рекомендують використовувати прозорі і кольорові акрилові блоки ALTUGLAS:

  • цілісна конструкція вази з блочного акрилу характеризуються підвищеною міцністю;
  • більше варіацій обробки крім різання — свердління отворів і поглиблень декількома видами свердл і під різним кутом;
  • важливо! при роботі з блоками обов'язково потрібно охолоджувати зони розрізу, наприклад, охолоджувальним пульверизатором.

Таким чином, акрилові вази — прекрасне рішення для оформлення житлових і комерційних приміщень, а також декору заходів. Хочете отримати технічні рекомендації щодо їх виготовлення або підібрати оптимальні відтінки акрилу? Звертайтеся до менеджерів AVERS у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Зелений вітражний 100.14000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 402,80 ₴/м2
Сума: 8 771,01 ₴
Синій вітражний 100.13000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 402,80 ₴/м2
Сума: 8 771,01 ₴
Червоний вітражний 100.12000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 402,80 ₴/м2
Сума: 8 771,01 ₴