Види зовнішньої реклами

12.05.2020
Корисна інформація Застосування матеріалів Самоклеючі плівки
Прочитали: 3925
Види зовнішньої реклами

Зовнішня реклама може допомогти компаніям і брендам справити негайне, позитивне і тривале враження на потенційних клієнтів. Проте серед величезного розмаїття різновидів може бути важко підібрати ідеальну зовнішню вивіску. Пропонуємо разом розібратися, чим відрізняються види зовнішньої реклами, і розглянути їх особливості.

Віконна графіка

Рекламні зображення у вікнах можуть розміщуватися як всередині, так і зовні приміщень. Вони зазвичай виготовляються з самоклейної плівки, з перфорацією або без неї. Цей вид зовнішньої реклами пропонує величезний простір для дизайну і не вимагає істотних інвестицій на монтаж або оренду рекламної площі.

Плівка може стати частиною декору для вітрини і також інформувати потенційних відвідувачів про основні товари або послуги.

Мурали

Ще один тип зовнішньої реклами, який виготовляється з самоклейної плівки і наноситься на стіну магазину або установи.

Реклама виглядає дуже яскраво. Необхідна умова — підібрати водостійкий і придатний до миття матеріал із гарною адгезією до різноманітних поверхонь.

Підлогова графіка

У сучасній рекламі і бізнесі існує потреба використовувати будь-яку поверхню, щоб виділитися на тлі конкурентів. І підлогова графіка — прекрасний спосіб, який, безсумнівно, приверне увагу, особливо, якщо креативно підійти до дизайну.

Реклама на транспорті

Чудовий мобільний варіант реклами. Наноситься на транспорт за допомогою самоклейної плівки.

Найкраща особливість цього носія — це можливість переміщатися куди завгодно без будь-яких додаткових зусиль.

Об'ємні букви

Дають можливість повідомити людям про назву компанії. Зазвичай встановлюються безпосередньо перед фізичним місцем розташування на стіні.

Вони виготовлені з акрилу, алюмінію або ПВХ, і освітлюються зсередини. Є досить помітними, завдяки великим розмірам і підсвічуванню. Додатково можуть підсвічуватися спереду і ззаду.

Дешевший варіант — об'ємні букви без підсвічування.

Зовнішні таблички

Можуть бути встановлені на стіні або на двері і доступні практично у будь-якому матеріалі, включаючи АКП, акрил, ПВХ та інші пластики. Можуть оформлюватися за допомогою витонченого гравіювання. Така вивіска буде дуже зносостійкою, довговічною і тривалий час залишатиметься привабливою.

Також можна створити вивіску з зовнішнім або прихованим підсвічуванням, щоб отримати привабливий ефект ореолу і забезпечити видимість вивісок вечорами.

Штендери

Штендери — це невеликі А-подібні зовнішні конструкції, які є легкими і економічними. Крім того, невеликі заклади люблять їх, за можливість вільно переміщувати, як забажається. Найчастіше розміщуються на тротуарі поруч із торговою точкою.

Ось кілька прикладів ефективного використання цього типу конструкцій зовнішньої реклами:

  • покажчик напрямку або маршруту;
  • меню;
  • інформація про години роботи або інші відомості;
  • акції та спеціальні пропозиції

Банери

Серед усіх видів зовнішньої реклами банери є одним із найпопулярніших. Вони не виходять із моди.

Ключова перевага цього продукту в тому, що він є недорогим, але може бути дуже корисним.

Банери зазвичай використовуються для нетривалої реклами, наприклад, різноманітних заходів. Також застосовуються для тривалого просування бізнесу.

Носій пропонує великий простір для креативу. Може бути будь-якого розміру, доступний кольоровий якісний друк.

Великі банери (розміщені на всю стіну) часто називають брандмауерами або розтяжками.

Будівельні сітки

Будівельні сітки зазвичай використовуються під час реконструкції або будівництва споруд із функціональних і естетичних причин. Вони призначені для того, щоб приховати ремонтні роботи від сторонніх очей, а також захистити пішоходів від падаючого сміття в процесі будівництва. Водночас величезний простір дозволяє розмістити вражаючі рекламні зображення, які будуть звертати на себе увагу.

Білборди

Рекламні щити ідеально підходять для місць із великою кількістю транспортних засобів або пішоходів, таких як автомагістралі або вулиці міста.

Цифрові рекламні щити висвітлюються зсередини, а друковані — зазвичай висвітлюються зовнішніми вогнями зверху чи знизу конструкції.

Призматрон

Фактично, той самий білборд, але зі змінним зображенням (за рахунок призм, що обертаються).

Лайтбокси

Чудовий вибір для людних місць. Складаються з алюмінієвої рами і пластикової поверхні, а всередині освітлюються люмінесцентними лампами. Лайтбокси є економічними і помітними.

Пілони

Пілони також є автономною конструкцією. Це дошка, яку встановлюють на вершину стовпа або стовпів. Можна урізноманітнити дизайн, обрати розмір, форму, висоту і навіть кількість рекламних місць. Наприклад, у багатьох офісних парках або торгових комплексах є високий пілон із різними секціями для кожного бізнесу.

Пілони можуть використовуватися для вказівки напрямків, реклами чого-небудь або інформування людей про назву місця.

Рекламні стели

Високі рекламні конструкції з різноманітними підсвіченими елементами. Їх чудово видно здалеку, виконують функцію покажчика.

Це далеко не повний перелік того, які бувають види зовнішньої реклами. Кожен різновид має свої переваги і функції. Однак яке рішення б не приймалося остаточно, дуже важливо обрати якісні матеріали і підрядника з виготовлення, друку і монтажу. Інакше реклама швидко втратить товарний вигляд і буде завдавати непоправної шкоди іміджу бренду.

У компанії AVERS можна придбати найширший спектр матеріалів для виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами будь-якого виду. Звертайтеся у чат або за телефонами за детальною консультацією технічних фахівців.