Поради зі склеювання спіненого ПВХ

24.12.2019
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 7193
Поради зі склеювання спіненого ПВХ

Спінений ПВХ — надзвичайно універсальний листовий пластик із великою кількістю сфер застосування. У багатьох випадках саме цей матеріал є кращим для виготовлення рекламних вивісок, завдяки ряду особливостей. Насамперед із ним дуже просто працювати навіть без спеціального обладнання. Однак обробка вимагає певних знань і навичок.

Переваги спіненого ПВХ

Спінений полівінілхлорид (ПВХ) — це листовий матеріал, який поєднує в собі стійкість і переваги жорсткого ПВХ із пористою структурою. Він гарно підходить для створення рекламних конструкцій, завдяки таким особливостям:

Водостійкість.

   • Коли ПВХ вступає в контакт із водою, він не набухає і не втрачає властивості. Це робить його придатним для зовнішнього застосування, незалежно від погоди.

 

Корозійна стійкість.

   • При контакті з хімічними речовинами ПВХ не реагує. Це зберігає його в цілості від будь-якої деформації.

 

Вогнестійкість.

   • Спінені плити з ПВХ можна використовувати де завгодно, оскільки вони є вогнестійкими. На матеріал не впливає тепло або світло.

 

Висока міцність і довговічність.

   • Термін експлуатації виробів сягає 40 років без будь-яких пошкоджень.

 

Простота роботи з матеріалом.

   • ПВХ легко ріжеться і добре поводиться під час свердління. Приклеювання клеєм на основі розчинника дає дуже міцне скріплення. Поверхня ПВХ чудово забарвлюється, легко оклеюється кольоровою самоклейною плівкою. Так само ПВХ придатний для кольорового друку (серії OCTOPLAN ECO-FOAM, FOAM LIGHT і MEDIUM (3S), KOMMERLING KOMABRITE і KOMAPRINT).

 

Відносна бюджетність.

Склеювання спіненого ПВХ із ПВХ

Ідеальне рішення для склеювання ПВХ — адгезив Plasti-Fix White. Клей має середню в'язкість і може заповнювати зазори до 0,3 мм.

Завдяки міцній плівці після затвердіння, Plasti-Fix можна застосовувати для закриття торців спіненого ПВХ, а також згладжувати ним краї інших пластикових листів.

Важлива перевага клею — здатність плавитися при температурі понад 85°С, що дозволяє відокремити приклеєні поверхні і приклеїти заново в разі потреби.

Варто враховувати, що при використанні Plasti-Fix White можуть виникнути певні складнощі, якщо не дочекатися повного висихання — не менше 24 годин. Наприклад, якщо в подальшому використовується термообробка для додання кривизни або зняття напруги, то під впливом тепла клей може розчинити поверхню пластика і пошкодити конструкцію в цілому. Однак найчастіше зняття напруги теплом не потрібне, оскільки воно не відбивається на естетиці конструкції і з часом йде.

Необхідно пам'ятати, що робота з будь-якими сольвентними клеями вимагає якісної витяжки.

Склеювання з іншими матеріалами

Для приклеювання ПВХ до інших матеріалів існує безліч типів клеїв, вибір яких залежить безпосередньо від самого матеріалу. Контактні, епоксидні, гумові і уретанові адгезивні системи — усі підходять. Для досягнення найкращих результатів перевіряйте клей перед використанням на придатність в кожному конкретному випадку.

Так, однокомпонентний прозорий клей PLASTI-FIX прекрасно підходить для склеювання твердого та спіненого ПВХ, полістиролу загального призначення (GPPS) і ударостійкого (HIPS), АБС (акрилонітрилбутадієнстирола), ПЕТ (поліетилентерефталату), акрилу (оргскла), САН (стіролакрилонітріла), деталей із дерева та металу.

А клей Plasti-Fix LV, до складу якого входить велика кількість розчинника, добре підійде для склеювання деталей із гладкою поверхнею. Його невелика в'язкість (600 мПа · c) забезпечує тонкий клейовий шов, а доданий до тюбику конусний дозатор дозволяє регулювати товщину клейового шару.

Не забувайте, що з’єднувані частини повинні бути попередньо очищені.

При використанні будь-якого клею обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо зберігання та поводження.

Компанія АВЕРС пропонує українським рекламодавцям величезний вибір матеріалів для виготовлення різноманітних конструкцій, а також чудовий асортимент допоміжних інструментів. Менеджери завжди допоможуть знайти оптимальне рішення. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Sale
Білий KOMABRITE ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
8 273,75 ₴/м2
1 243,87 ₴/м2
Сума: 7 777,30 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 4 мм
лист
-
+
324,82 ₴/м2
Сума: 1 208,66 ₴
Sale
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 8 мм
лист
-
+
2 393,35 ₴/м2
559,58 ₴/м2
Сума: 2 082,20 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 3 мм
лист
-
+
244,01 ₴/м2
Сума: 907,96 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
771,84 ₴/м2
Сума: 2 872,02 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 2 мм
лист
-
+
170,45 ₴/м2
Сума: 1 065,74 ₴