Wow-автомийка з панелями ECOBOND

24.12.2019
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2024
Wow-автомийка з панелями ECOBOND

Оскільки індустрія догляду за автомобілем є доволі конкурентною, для успіху АЗС та автомийок велике значення мають оформлення фасаду та інтер’єру. Сучасні автомийки мають здалеку приваблювати потенційних покупців яскравими рекламними конструкціями, а також викликати захоплення від перебування всередині. Якщо поставитися до дизайну недбайливо, можна отримати погану репутацію компанії, що не опікується власним іміджем. Щоб отримати «wow-ефект», розташована в Ужгороді рекламна агенція «ENERGY» обрала алюмінієві композитні панелі ECOBOND Brushed для оздоблення нової автомийки «ВІП АВТІМ»

Про замовника

 «ВІП АВТІМ» — нова автомийка, що незабаром буде відкрита у Ужгороді. Це відносно велике підприємство, що займатиме площу у 370 м2 та надаватиме різноманітні послуги по догляду за автомобілем та продажу супутніх товарів.

Про проект

Розробляючи дизайн проекту, розробник прагнув отримати стильне сучасне приміщення, яке привабливо виглядатиме та відповідатиме усім нормам безпеки. Саме тому матеріалом для оздоблення обрали алюмінієві композитні панелі. Вони є довговічними, стійкими до легких хімікатів та вологи, легка вага не створює проблем для несучої конструкції. А поверхня з імітацією воронованої сталі цілком задовольнила усі естетичні вимоги.

ECOBOND Brushed

Алюмінієвий композит ECOBOND — функціональний та естетичний матеріал, що застосовується для оздоблення фасадів та інтер’єрів приміщень, виготовлення виставкових стендів та рекламних конструкцій. Він складається із двох листів алюмінію та полімерного наповнювача між ними. Це - економічно ефективне рішення для архітекторів та дизайнерів, що дозволяє отримати стильне та сучасне облицювання. Серед переваг матеріалу:

  • довговічність;
  • стійкість до забруднень та погодних умов;
  • велике розмаїття розмірів та різновидів оформлення поверхневого шару.

Поверхня серії Brushed імітує шліфований матеріал, чудово відбиває та частково розсіює світло, створює гарний ефект металевого блиску.

Результат

Завдяки правильному вибору матеріалу, замовник отримав саме той результат, на який сподівався. Заклад прекрасно виглядає й безперечно приваблюватиме клієнтів завітати та повернутися сюди знову.

Коментар

Іван Кривка, Рекламна агенція «ENERGY»

«Ми працюємо із різними оздоблювальними матеріалами. Композит ECOBOND не тільки є дуже надійним та прогнозованим, а ще досить бюджетним, порівняно із альтернативами. Тому ми дуже часто спираємося у своїй роботі саме на цей матеріал».

Рекламна агенція «ENERGY»

Компанія «ENERGY» вже близько 12 років спеціалізується на виготовленні різноманітної реклами, а також створенні вентильованих фасадів. Прекрасний досвід та співпраця з надійними постачальниками дозволяє пропонувати замовникам найкращий сервіс.

Компанія АВЕРС

Компанія АВЕРС — український лідер в галузі матеріалів для архітектури, дизайну та реклами. В асортименті знайдуться рішення для найрізноманітніших проектів. А менеджери залюбки допоможуть зорієнтуватися та обрати правильний варіант. Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90

Товари зі статті
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+