Використання монтажної плівки із підкладкою та без неї

24.05.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 3147
Використання монтажної плівки із підкладкою та без неї

Монтажна (або аплікаційна чи транспортна) плівка — це тонкий самоклейний матеріал, виготовлений із прозорих полімерів (поліетилену, полівінілхлориду). Вона призначена для перенесення надрукованих на вінілову плівку текстових або графічних елементів на попередньо підготовлену основу. Дозволяє нівелювати нерівності, щоб домогтися максимально плоского зображення. Використовується у виробництві різноманітних рекламних конструкцій, зокрема щитів, коробів, плакатів, вивісок тощо. Крім того, вона дедалі частіше застосовується для виготовлення стікерів.

Властивості монтажних плівок

Найголовнішою характеристикою монтажної плівки є слабка адгезія. Клейовий шар виготовляється переважно на каучуковій або поліакрилатній сольвентній основі. Він має забезпечувати легке від'єднання зображення від підкладки й водночас достатній рівень зчеплення з поверхнею.

Також монтажні плівки повинні гарантувати збереження розмірів при розтягуванні, щоб картинка точно, без спотворень та змін у геометричних пропорціях, переносилася на основу. Плівки на основі полівінілхлориду за однакової товщини є міцнішими.

Різновиди

Сьогодні в рекламній сфері використовуються два різновиди монтажних плівок:

Вони відрізняються за багатьма споживчими параметрами:

  • вартість. Монтажні самоклейні плівки без підкладки є значно дешевшими. Підкладка (здебільшого із пергаментного або силіконізованого паперу) істотно здорожує виріб;
  • кількість застосувань. Матеріал без основи позиціонується як одноразовий. Хоча непоодинокими є випадки багаторазового використання із дотриманням правил зберігання та експлуатації. Плівки із підкладкою можна використовувати повторно, якщо після нанесення картинки на основу пройшло мало часу, матеріал акуратно зняли та зберігали на підкладці;
  • форма випуску. Прості плівкові матеріали складаються з прозорого тонколистового полівінілхлориду або поліетилену, з одного боку вкритого клейовим шаром. Вони поставляються виключно в рулонах, щоб не допустити висихання клею. Плівки із підкладкою продаються у рулонах та листах різного розміру.

Компанія АВЕРС пропонує високоякісні самоклейні монтажні плівки будь-якого типу. Представництва компанії є в багатьох обласних центрах. Тут можна придбати матеріал особисто, або замовити доставку в будь-який населений пункт України.

Товари зі статті
Hit
Монтажна плівка Oratape HT95 без підкладки
рулон
-
+
84,00 ₴/м2
Сума: 2 100,00 ₴
Монтажна плівка Oratape MT80P з підкладкою
рулон
-
+
157,44 ₴/м2
Сума: 3 936,00 ₴