Вітаємо з Різдвом Христовим!

25.12.2022
Прочитали: 853
Вітаємо з Різдвом Христовим!

Шановні партнери, клієнти, друзі та колеги по ринку! Вітаємо вас з прийдешнім святом Різдва Христова! 

Цьогоріч кожен день, не тільки свята, мають для українців особливе значення, бо кожен день – це боротьба на фронті та в тилу. Але напередодні Різдва ми всі, як у дитинстві, віримо у чудо. Віримо, що світло переможе темряву, якою б непроглядною вона не здавалася. Віримо, що вистачить сил вибороти свободу, відбудувати Україну й власноруч створити Країну мрії, не озираючись ні на кого. Віримо, що наша любов збереже душі тих, хто боронить зараз наші життя і не знає ні свят, ні вихідних, і чекаємо на повернення кожного воїна додому, до сімʼї та рідних. Віримо, що пори відключення електроенергії, світ прийде в домівку кожного українця, а відсутність мобільного зв'язку лише зміцнює зв'язок між людьми на будь-якій відстані. 

І кожного разу, коли відмічаємо якийсь особливий день, обовʼязково окрему подяку та вітання передаємо нашим сміливим та відчайдушним колегам, що наразі перебувають в лавах Збройних сил. Колеги, пишаємося вами та вітаємо зі світлим святом Різдва! 

З вдячністю, повагою та любов'ю – колектив AVERS. 

P.S. Працюємо в режимі звичайного робочого тижня, приймаємо, опрацьовуємо та відправляємо ваші замовлення з понеділка по п’ятницю без перерви на свята 💫