Реконструкція аптеки в місті Буча

27.12.2022
Кейси Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Прочитали: 900
Реконструкція аптеки в місті Буча

Нещодавно було реконструйовано аптеку в місті-герої Буча, у будівлі, що була частково зруйнована під час бойових дій у лютому-березні 2022 року і знаходиться біля багатьом вже відомого пам'ятника воїнам-афганцям, який був обстріляний російськими військами, ймовірно вони сприйняли його за бойову техніку. Сама аптека пережила пожежу та знаходиться поруч сумнозвісної вулиці Вокзальної, жахливі фото якої згодом облетіли всі видання світових ЗМІ. 

Місто все ще відновлюється та оговтується після катастрофи. Та крок за кроком життя потроху налагоджується. Сьогодні хочемо розповісти про участь нашого постійного клієнта компанії T-Studio з міста Сарни, яка відповідала за відновлення зовнішньої зони. На фото нижче – аптека до реконструкції. 

Робота складалася з реконструкції фасаду та виготовлення комплексу світлових вивісок. Після пожежі в приміщенні оплавився композит назовні, тому спроєктували новий піддашок, а під основу для вивіски облаштували каркас, який обшили композитом кольору графіт з серії ECOBOND OPTIMA METALLIC. 

Для світлової частини вивіски використовували молочний акрил ALTUGLAS 3 мм у поєднанні з плівкою для світлової реклами Oracal 8500 зеленого кольору. Для боковин світлових літер обрали спінений ПВХ Komabrite товщиною 4 та 5 мм. Для обклеювання ПВХ на світловій вивісці обрали нетипову для цих цілей плівку – автомобільну серію Oracal 751С зеленого кольору. За словами представника компанії T-Studio вибір обумовлений тим, що дана плівка плотніша, має більший термін зовнішньої експлуатації та має значно кращу адгезію у порівнянні з більш бюджетними самоклейними плівками. Ще один важливий фактор – ступінь знебарвлення на сонці. Серія Oracal 751С добре протистоїть тривалому впливу ультрафіолету. 

Для брендування скляних вітрин аптеки використовували білий глянцевий Orajet 3620 – самоклейну плівку для цифрового друку. 

Товари зі статті
Білий глянцевий Orajet 3620, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Молочний, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 132,50 ₴/м2
Сума: 7 080,96 ₴
Графіт ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴
Sale
Білий KOMABRITE ПВХ спінений, 5 мм
лист
-
+
647,47 ₴/м2
608,62 ₴/м2
Сума: 2 264,68 ₴